Івент-агентство "Організатори ВДНГ"Маленьким відвідувачам і їх батькам пропонують організацію і проведення Днів народження, свят, вечірок і цікавих квестів, а також Новорічних Ранків.


Організація заходів на території ВДНГ проходить з урахуванням усіх побажань гостей та вікових особливостей. Кожна програма включає веселі та рухливі завдання та ігри, цікаві конкурси, багато сюрпризів! Сумно не буде!

Нарешті питання "Де відсвяткувати свій Найкращий день народження взимку" вирішено! Для того, щоб зробити ваше свято незабутнім, організатори розробили різноманітні тематики Квестів з багатьма сюрпризами та пригодами, улюбленими героями (Капітаном Джеком Горобцем, Джедаєм, Маліфісентою, Тролями, Супер Котом і Леді Баг, Ельзою, Бейблейдами, Майнкрафтом, Гадким Я і Посіпаками, Аватаром, Ляльками ЛоЛ, Нінзяго, Мисливцями за привидами, Бетменом, Суперменом, Спайдерменом, Капітаном Америкой та багатьма іншими), шоу програмами, тортом та святковим меню.

Організатори перетворять День народження на цікаву та захоплюючу казку і втілять усі бажання іменинників.

До ваших послуг цікаві локації в шести павільйонах на території ВДНГ:

  • Країна Роботів,
  • Ферма метеликів,
  • Trick Art 3D Gallery,
  • Телепорт 360,
  • Shahta,
  • захоплюючі квести, тематичні ігрові програми, професійні ведучі, кафе і ресторани зі смачною кухнею та найголовніше - душевна атмосфера!


Організатор Тетяна +380671120755

Свята на ВДНГ – завжди весело та цікаво!


Контакти

+380 (67) 112 07 55
vdng.event@gmail.com


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр