Святкові програми та події

Ярмарки, фестивалі та локації

Вистави, концерти та шоу

Майстер-класи

Квести

Екскурсії та тури

Що почитати перед Новим Роком

 • Ідеї до Різдва та Нового Року: що необхідно встигнути зробити та придбати

  Ідеї до Різдва та Нового Року: що необхідно встигнути зробити та придбати

  Діти вірять в магію новорічної ночі, але батькам під силу зробити весь грудень чарівним та сповненим цікавих пригод. Як очікування свята може стати приємнішим? Який список справ потрібно встигнути завершити перед Новим Роком? Відповіді на ці та інші, не менш важливі, запитання в нашому Різдвяному чек-листі. 

 • Готуємось до новорічного свята: ігри на розвиток артистизму

  Готуємось до новорічного свята: ігри на розвиток артистизму

  Як підготувати дитину до новорічного ранку в дитячому садочку, щоб свято приносило лише радість та приємні емоції? Як налаштувати дитину на позитивний настрій? Як допомогти малюку побороти хвилювання та сором’язливість? Що таке артистизм та як він впливає на життя малюка?

 • Новорічні поробки: чим прикрашати ялинку, якщо в домі дитина

  Новорічні поробки: чим прикрашати ялинку, якщо в домі дитина

  Майже в усіх містах України вже випав сніг, календар вказує, що до Нового Року залишилося ще трішки, а це означає, що прийшов час для виготовлення новорічних поробок. «Діти в місті» зібрали оригінальні ідеї прикрас з різних матеріалів, які обов’язково сподобаються вашому малюку.

 • Топ-12 найкращих новорічних мультфільмів

  Топ-12 найкращих новорічних мультфільмів

  Чарівні пригоди, подорожі у часі, справжні друзі, магія, казкові створіння, жарти, новорічний настрій та багато снігу — все це та трошки більше у нашій передноворічній добірці чарівних мультфільмів.