Аніматор Майнкрафт на дитячому святі

Аніматор Майнкрафт на дитячому святі


Пригоди з майнкрафт

З аніматорами пригоди тільки починаються! На дитячому святі в Києві та Київській області ваші діти прекрасно проведуть час, повеселяться від душі з нашими кращими аніматорами. Як можуть впоратися відважні Стів і Грейс з хитрощями Кріпера без допомоги помічників?! Здобути перемогу вони можуть тільки разом! День народження дитини з аніматорами та свято в стилі Майнкрафт можна замовити прямо додому або в дитячий сад і в школу, в кафе і ресторан. Віртуальність з нами увірветься в реальність і допоможе діткам вдосталь награтися з друзями.

Аніматор Майнкрафт на дитячому святі

Майнкрафт потребує допомоги людей, саме тому прямо до вас в гості на дитячий день народження або інше свято увірвуться головні герої відомої гри. Вони потрапили в біду і тепер їм можуть допомогти тільки кращі з найкращих гравців - ваші діти. З цього моменту свято з аніматорами закрутитися, і принесе багато яскравих вражень. Аніматори і дитяче свято в стилі Майнкрафт просто створений для веселих і бешкетних ігор і пригод. Замовити свято в стилі Майнкрафт і кращих аніматорів можна в будь-яке місце, але найвигідніше свято буде виглядати для дітей шкільного віку.

Оригінальні доповнення до свята для дітей зроблять захід неймовірно веселим, оригінальним і цікавим. Костюми для аніматорів створювали найкращі дизайнери, і образи вийшли яскравими і точно як у головних героїв Майнкрафт. Два персонажа-аніматора з гри Майнкрафт або один - обирати вам! У будь-якому випадку дитяче свято з аніматором вийде бешкетним і незвичайним. Аніматори майнкрафт на дитячий День народження проведуть тематичні ігри та створять потрібну атмосферу. Подаруйте дітям найкраще свято!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Майнкрафт на дитячому святі : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр