Аніматор Дедпул на дитячому святі в Києві

Аніматор Дедпул на дитячому святі в Києві


Справжній супергерой - аніматор Дедпул!

Марвел Дедпулу - це найбільш вражаючий і неоднозначний герой коміксів, які обожнюють і діти, і дорослі. Завдяки своїм здібностям він вибрався зі сторінок книг і тепер потрапить в будь-яку точку Києва і Київської області на дитяче свято і дитячий день народження. Діти дізналися про Дедпул з коміксів, а пізніше з фільму «Люди Ікс. Початок. Рассомаха ». Дедпул - антигерой, його ще називають «Балакучий найманець». Він був підданий серйозних операцій, які вплинули на його психіку, але допомогли придбати здатність до саморегенірації. Діти шкодують Дедпула і без розуму від такого неординарного і неоднозначного супергероя. Іскрометний гумор, сарказм і іронія, чарівність і харизма відрізняють цього героя від безлічі інших. Він зуміє запалити і розфарбувати свято для дітей веселощами і сміхом. Нашого аніматора в образі Дедпула будуть раді бачити діти від 7 років - вже вони-то знають цього героя не з чуток!

Аніматор Дедпул на дитячому святі

Кращого аніматора в образі Дедпулу можна замовити в парі і з іншим героєм дитячих мультфільмів або коміксів. Тоді вийде справжня супергеройська вечірка з іменинником в головній ролі! Такі веселощі і дівчата і хлопці ще довго не забудуть! На святі для дітей дитячий аніматор в образі Дедпулу буде з точністю відповідати персонажу: в Квестманії працюють професійні актори і у них найкращі костюми.

Дітям в рамка програми доведеться подолати серйозні, але смішні перешкоди, взяти участь в естафетах та іграх, відгадати загадки. Для вас зібрали тільки найактуальніші і сучасні розваги, так що нудьгувати ніхто не буде! Квестманія організує будь-яке дитяче свято і день народження дитини у вас вдома, в дитячому саду, в школі, в кафе і в ресторані для дівчаток і хлопчиків! Поспішайте замовити найкращих фахівців дитячої анімації і найактуальніші програми для своєї дитини! Квестманія найкращі аніматори і це підтверджує програма з Дедпулу головній ролі!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Дедпул: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр