Аніматор Ведмедик Тедді на дитячому святі в Києві

Аніматор Ведмедик Тедді на дитячому святі в Києві


Мультфільм Ведмедик Тедді

Історія головного героя Ведмедика Тедді з мультфільму досить цікава. Його знайшла дівчинка і зробила заплатки, і тепер він став її найкращим другом. Цю іграшку тепер обожнюють тисячі дітей у всьому світі і з задоволенням будуть раді бачити його на своєму святі в Києві та Київській області. Дитячі аніматори в образі Ведмедиків Тедді проведуть чудове свято, повне сміху радості і веселощів. Кращий аніматор Ведмедик Тедді зможе розважити всіх дітей і гостей на дитячому святі. Аніматор Ведмедик Тедді стане прекрасним варіантом для малюків і навіть для школярів. День народження дитини з аніматором у вас вдома, в дитячому саду або в школі, а також будь-яке дитяче свято в кафе і ресторані стане найкращою подією в житті діток! Веселі конкурси, прекрасний костюм, професіоналізм і відповідальність - ось що відрізняє нас від інших.

Аніматор Ведмедик Тедді на дитячому святі

Кращий аніматор Ведмедик Тедді такий милий і добрий, що дітки просто не зможуть відмовитися подружитися з ним. Цей персонаж підходить на дитячий день народження або на будь яке інше свято для дітей як малюків, так і діток досить дорослих. Наш чудовий дитячий аніматор в образі Ведмедика Тедді проведе свято для дітей в будь-якому місці, в тому числі у вас вдома, в школі або в дитячому саду. Ранки, випускні і День народження вашої дитини з аніматором Ведмедиком Тедді пройдуть просто чудово! З ним буде дуже весело і цікаво, адже він забавний і дуже добрий. Ми спеціально розробили кілька програм для Ведмедика Тедді для дітей, щоб ви могли замовити аніматора і не хвилюватися про якість його роботи. Кожна програма спрямована на кілька головних аспектів дитячих свят і враховує безліч дуже важливих факторів. Так День народження з аніматором у дитини пройде неймовірно весело і цікаво, незвичайно, словом, просто казково! Ми намагаємося кожен захід пропрацювати індивідуально для кожного випадку. Як не буває двох однакових дітей, так і двох однакових свят з аніматором для дітей у нас не буває.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Ведмедик Тедді на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр