Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Raptor (Раптор) Фортнайт

Аніматор Raptor (Раптор) Фортнайт


Аніматор Raptor (Раптор) Фортнайт

Якщо в команді ваших дітей є Raptor, можете не перейматися, перемога вже у них в руках. Цей легендарний льотчик-випробувач ВВС приведе команду до виграшу, його досвід і маневреність вбивати будь-якого ворога наповал. Так що вперед, вирушайте назустріч пригодам без страху і оглядки разом з Raptor Раптор!

Наближається день народження дитини і ви хочете зробити свято веселим і яскравим? Тоді вам потрібні аніматори Раптор (Raptor) Фортнайт, які зможуть пожвавити ваше свято і наповнити його цікавими іграми, конкурсами, змаганнями та привітаннями. Також, ви можете замовлення день народження в стилі квест.

Можете замовити від одного аніматора до цілої команди аніматорів і дитячі шоу. Якщо хочете зберегти тематику Фортнайт протягом усього дня народження, дитячі шоу може проводити артист в костюмі Раптор (Raptor), відповідному всій стилістиці свята Фортнайт.

Аніматор Раптор (Raptor) Фортнайт на день народження можна замовити в кафе, ресторан, дитячий сад, школу або на будинок

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Raptor (Раптор) Фортнайт : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр