Аніматор Міньйон на дитячий День народження в Києві

Аніматор Міньйон на дитячий День народження в Києві


Запальне дитяче свято з Міньйонами

Міньйони дуже милі і чарівні істоти, схожі на яєчко з Кіндер сюрпризу. Кажуть, що вони з’явилися через експеримент вченого, а може бути просто народилися мутантами ... Хто їх розбере ?! Але важливо, що мультфільм з ними вийшов надзвичайно популярним серед дітей і аніматори в Києві та Київській області готові провести з ними чудове свято для дітей і дитячий День народження! На День народження дитини вдома або свято в школі, в дитячому саду, в кафе або ресторані - дитячі аніматори Міньйони будуть довгоочікуваними гостями! З ними дуже весело і захоплююче, а програма сама по собі незвичайна і приречена на успіх. З найкращими аніматорами на святі будуть панувати сміх і веселощі, енергійні Міньйони разом з дітьми будуть брати участь в цікавих розвагах. Замовити кращих аніматорів Міньйонів для дітей, означає, подарувати пам’ятне сіято для дівчаток і хлопчиків.

Міньйони - радість і веселощі тільки починаються!

Для дітей важливо, щоб дитяче свято вийшло дуже схожим на мультфільм, щоб аніматори говорили і вели себе так, як їхні улюблені герої. Аніматори вміють перетворюватися і повністю вживатися в роль. Дуже важливо, що аніматори Міньйони будуть відомі всім і на дитячому дні народження допоможуть дітям швидко адаптуватися і влитися в гру. Міньйони в Квестманії - найчарівніші! Дитячі аніматори Міньйони створять для ваших діток веселе свято, ну а ви вже самі можете підібрати програму і сценарій, який буде наповнений цікавими фішками. Різні шоу програми, майстер-класи та вечірки - аніматори Міньйони будуть кращими ведучими! Незвичайний Міньйон на День народження дитини, означає, добре, миле і яскраве дитяче свято у вас в кишені!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера (098) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Міньйони: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр