Аніматор Флеш на дитячий День народження в Києві

Аніматор Флеш на дитячий День народження в Києві


Флеш - герой з коміксів

Супер Флеш - це один з найпопулярніших образів дитячих аніматорів. З ним жоден дитяче свято не вийде банальним і нудним! флеш- це ім'я носив не один супергерой, а відразу декілька. Супергерой в червоному костюмі вийшов з коміксів і вміє пересуватися швидше за швидкість світла. Він перемагає ворогів «однією лівою» і тепер готовий прийти на свято до дітей прямо до вас додому, в дитячий сад, в школу, в кафе або ресторан.

Аніматор Флеш на дитячому святі

Аніматор Флеш для дітей

З нашими кращими аніматорами ніколи не буває нудно. Вони нікому не дають нудьгувати і сумувати, сидіти осторонь або навпаки «ходити на голові». Професіоналізм і творчий підхід дозволяють нашим фахівцям дитячої анімації знаходити підхід і до малюків, і до діток постарше, легко організовувати день народження дитини вдома в сімейному колі і для великих компаній в ресторані. Кожна програма продумана нами до дрібниць. Взяти, наприклад, програму з героєм мультфільмів і коміксів Флеш . Аніматор Флеш на дитяче свято і День народження для вашої дитини проведе дуже цікаву ігрову програму. герой Флешу виконанні нашого прекрасного аніматора, герой розвиває велику швидкість, але при цьому бореться проти лиходіїв. Саме з цієї причини наша програма насичена різними головоломками і активними іграми. Аніматор Флеш навчить дівчаток і хлопчиків працювати в команді і розповість багато цікавого про світ героїв. Кожен хлопчик і навіть дівчинка мріють побувати в ролі супергероїв. Аніматор в образі Флеша може здійснити їх заповітну мрію на найважливішому святі!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.


Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Флеш на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр