Аніматор Герміона на дитячий день народження в Києві

Аніматор Герміона на дитячий день народження в Києві


Чарівний світ Гаррі Поттера

Культовий фільм про пригоди хлопчика-чарівника в школі Хогвартс став воістину грандіозною подією для дітей і підлітків, а також їх батьків. Вже не одне покоління з трепетом і захопленням спостерігає за життям знаменитого Гаррі Поттера і його друзів Герміони і Рона. Ми немов росли разом з героєм книги! Веселі спочатку і досить небезпечні в кінці пригоди Гаррі Поттера дозволяють проводити незвичайну дитячу анімацію! Чарівний світ, повний пригод і загадок, чекає дівчаток і хлопчиків, якщо ви замовите в нашому агентстві дитячих свят в Києві та Київській області аніматора з чудовою програмою. Хлопчик - чародей Гаррі Поттер, Герміона і Рон прийдуть на День народження дитини до вас додому, на ранок в дитячий сад або на дитяче свято в школі, в кафе або ресторан і подружаться з усіма гостями урочистості!

Краще свято з Герміоною

Потрапити в чарівний казковий світ Гаррі Поттера мріють всі дівчатка і хлопчики на дитячому святі. З аніматором в образі чарівника свято для дітей вийде чудовим, з сюрпризами і справжнім чаклунством. Аніматор Гаррі Поттер і аніматор Герміона проведуть для ваших дітей будь-яку програму хімічне шоу, шоу мильних бульбашок, анімаційну програму ... аніматор Гаррі Поттер і Рон з Герміною - це найкращий подарунок на дитячий День народження! Замовити аніматора у нас, це означає подарувати діткам радість і веселощі. У Гогвортсі дуже багато таємниць, які розкриють наші найкращі аніматори. Вони вміють дивувати і радувати дітей! Діти дуже люблять героїв-чарівників, адже вони такі схожі на них самих ... Саме тому так легко повірити в чудеса! Свято вийде насиченим, з елементами, точно підібраними під вік учасників заходу. Барвисте оформлення свята з професійним дитячим аніматором Гаррі Поттером допоможе дітям ще більше зануритися в атмосферу чарівного замку. Чари завжди поруч у цей діти вірять найбільше!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму !


Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Герміона на дитячий день народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр