Аніматор військовий спецназ на день народження до Києва

Аніматор військовий спецназ на день народження до Києва


Військовий спецназ поспішає на передову

Спецназ хтось викликав?! Так, зрозуміло, це дитяче свята вас вдома в Києву і Київській області, але може хто-небудь спецназ все-таки викликав? Не лякайтеся, це не справжні спецназівці, а кращі дитячі аніматори в образі сильних і відважних воїнів! Діти просто обожнюють цих героїв, адже вони навіть не вигадані, а справжні і завжди готові прийти на допомогу. Дитяче свято зі справжніми спецназівцями вийде яскраве і оригінальне! Виявляється, аніматори в цих образах можуть провести День народження дитини і будь-яке інше свято для дітей в дитячому садку і в школі, у вас вдома, в ресторані і в кафе. Аніматори Спецназівці також приїдуть до вас додому і влаштують неймовірні веселощі! Кращі аніматори Спецназ на свято підійдуть і для дівчаток, і для хлопчиків. Буде однаково весело, адже професійні програми можна легко коригувати і вносити зміни. Якщо ви забажаєте, то для вашого свята напишуть індивідуальний сценарій.

Аніматор військовий спецназ на дитячому святі

Військовий спецназ у виконанні аніматорів проведе чудовий дитячий День народження в будь-якому з місць і з будь-якими доповненнями. Зазвичай аніматорів в образі військового Спецназу запрошують на свято для дітей шкільного віку. В цьому випадку можна військових запросити навіть до старшокласників. Кожна програма розрахована для дітей певного віку. Наприклад, дуже цікавим свято вийде з аніматорами в ролі військового Спецназу у вигляді квесту не тільки на природі, але і вдома, в школі. Ще досить цікавим рішенням стане вечірка або дискотека у військовій тематиці. Захоплюючі пригоди зі спецназом на дитяче свято навчать дітей працювати в команді, сподіватися на друзів. Чи не про незначну роль відведення фізичній підготовці дітей, їх витривалості і спритності. А ще програма, написана кращими фахівцями в галузі педагогіки та дитячої психології, допомагає діткам розширювати свої горизонти знань. Дуже цікавим дитяче свято з аніматорами спецназівцями вийде, якщо ви замовите у нас тематичне свято і доповните його різного виду хлопавками, феєрверками. Запрошуйте військових аніматорів і отримуйте карколомне свято в Києву та Київській області!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.

 


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

АНИМАТОР ВІЙСЬКОВИЙ СПЕЦНАЗ на день народження до Києва: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр