Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Клеопатра для дітей на свято в Києві

Аніматор Клеопатра для дітей на свято в Києві


Аніматор Клеопатра для дітей на свято

Аніматор на дитяче свято - то завжди цікаво! Якщо ви хочете організувати, дійсно, оригінальне свято з аніматором для дітей, то виберіть костюм Клеопатри! Клеопатра - це давньоєгипетська цариця. Її красою захоплюються навіть сьогодні, нерідко вона стає героїнею дитячих фільмів і мультфільмів. Наші дівчата, які виконують роль Клеопатри теж прекрасні! Аніматор в Києві і Київській області в образі Клеопатри прийде на свято до дітей в самому гарному костюмі і гримі. Уявляєте, як будуть раді діти, якщо до них в гості прийде справжня Цариця Єгипту?

Аніматор Клеопатра на дитячому святі

Наш кращий аніматор Клеопатра - це найяскравіші дитячі сценарії і захоплюючий сюжет!

Ми можемо запропонувати великий вибір програм аніматора на дитячий день народження дитини і будь-яке інше дитяче свято. Наприклад, аніматор Клеопатра захоче відкрити салон краси, а діти будуть допомагати їй. В кінці майстер-класу кожна дитина отримає в подарунок прикраси виготовлені своїми руками, які він може залишити собі або подарувати мамі, сестрі. Або ви можете замовити аніматора Клеопатру з програмою-пригодою. Цариця Клеопатра попросить дівчаток і хлопчиків відшукати втрачені скарби. А ще аніматор на свято може прийти не просто в костюмі Клеопатри, а навіть організувати свято в давньоєгипетському стилі. Вийде оригінально, цікаво і весело! З професійним аніматором Клеопатрою дитяче свято запам'ятається всім гостям. Для дітей на свято виїжджає наш аніматор Клеопатра додому, в дитячий сад, в школу, в кафе і в ресторан. Поспішайте запросити аніматора Клеопатру на свято до дітей, адже не кожен день Цариці Єгипту приїжджають до Києва і Київської області!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Клеопатра для дітей на свято в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр