Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Нінзя на дитячий День народження в Києві

Аніматор Нінзя на дитячий День народження в Києві


Аніматор Ніндзя на дитяче свято

Діти обожнюють перетворюватися в казкових героїв, але ще більше вони люблять грати в ніндзя! Справжні аніматори ніндзя, воїни з Японії приїдуть на дитяче свято або дитячий день народження в Києві та в Київській області до вашої дитини! Такого веселого і заводного свята з аніматором ваші діти ще не бачили і не брали участь! Аніматор Ніндзя - це воїни в Японії, розвідники, шпигуни чи шпигуни. Ці люди були прекрасно натреновані і могли пробиратися в самі охоронювані і секретні місця в Японії. Зрозуміло, сьогодні діти просто не можуть не мріяти стати Ніндзя і будуть просто в захваті, якщо до них на свято прийдуть аніматори-воїни Ніндзя!

Аніматор Ніндзя на день народження

Яскравий, веселий, сміливий і просто найкращий аніматор Ніндзя відправиться з вашими дітьми в захоплюючу пригоду, наповнене сміхом і кумедними завданнями. Діти завдяки аквагриму, тематичним реквізиту і чудесним конкурсам пройдуть випробування, щоб стати справжніми ніндзя!

Аніматор Ніндзя для дітей проведе захоплюючу програму, що включає в себе елементи квесту. Аніматори Ніндзя дуже розумні! Тому дівчатка і хлопчики повинні будуть продемонструвати свої пізнання в навчанні, такі якості, як сміливість, винахідливість. А ще аніматор Ніндзя дуже добре розвинений фізично. Разом з аніматорами Ніндзя діти будуть стрибати, скакати, зменшуватися, лазити - вправи та ігри всебічно розвивають дитину, збільшуючи його гнучкість, силу, спритність, витривалість. Дитячі аніматори знають, як організувати саме чудове і захоплююче свято для дітей. Ми не здивуємося, якщо після закінчення програми діти не захочуть відпускати аніматорів зі свята!

Разом з аніматором Ніндзя на День народження дитини або інше свято в дитячий сад, до вас додому, в школу, в кафе або в ресторан ви можете замовити і інші персонажі мультфільмів. Вибір образів у нас дуже великий!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму !


Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

⭐⭐⭐АНІМАТОР НИНДЗЯ на дитячий День народження в Кіеве⭐⭐⭐ : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр