Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Покахонтас на дитячий День народження в Києві

Аніматор Покахонтас на дитячий День народження в Києві


Аніматор Покахонтас для дітей на свято

Історія відважної Покахонтас підкорила серця дітей у всьому світі, в тому числі і в нашій країні. Дівчатка і хлопчики дивляться мультфільм «Покахонтас» і переживають за долю дівчини, дочки вождя племені північноамериканських індіанських племен. Для Принцеси Покахонтас немає нічого кращого, ніж свобода, природа і її друзі. Але приходить час вибрати собі чоловіка, та ще й білі загарбники вторгаються на землю племені, щоб відшукати золото. Пригоди, боротьба за справедливість, дружба і любов до природи - всі ці поняття тісно переплітаються. Як тут не переживати за милу Принцесу Покахонтас?!

Аніматор Покахонтас на дитячому святі

Аніматор принцеса Покахонтас в Києві та Київській області може приїхати до ваших діток на будь-яке свято. Дівчаткам і хлопчикам будь-якого віку буде цікавою програма з дівчинкою-вождем, та й сам образ принцеси Покахонтас аніматора для дітей у нас вийшов дуже красивим! Аніматор Покахонтас додому, в дитячий сад, в школу, в ресторан, в кафе захопить весь необхідний реквізит і підбере програму індивідуально для вас і вашої дитини.

Найкращий аніматор Покахонтас для малюків підбере більше ігор на тактильні відчуття, смішні танці. Для старших діток ми включимо в сценарій активні ігри, захоплюючі та цікаві конкурси. З аніматором Покахонтас на дитяче свято можна вибрати програму-квест. Буде дуже цікаво і актуально! Якщо вашій дитині подобається цей персонаж, то аніматор на свято Покахонтас - це чудово! Немає більш світлого, милого і в той же час відважного героя, ніж наша юна принцеса Покахонтас. Поспішайте замовити аніматора в образі Принцеси Покахонтас - не пошкодуєте!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Покахонтас на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр