Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Залізна людина на дитячому святі в Києві

Аніматор Залізна людина на дитячому святі в Києві


Залізна Людина - друг дітей!

Фільм «Залізна людина» оповідає ... Та ні ж! Він яскраво і барвисто розповідає про вченого, який створив інтелектуальний костюм і тепер його називають «Залізною людиною». Стільки пройдено небезпечних та страшних перешкод, що він миттю став кумиром всіх дітей, особливо хлопчиків. Кожен хотів би бути таким же розумним, сильним, відважним, як герой фільму «Залізна людина», а ще літати, стріляти і битися! Залізна людина, як ніхто інший з героїв, вчить дітей розвивати свої найкращі якості, а також бути на боці добра і не піддаватися страху. Від ролі Залізної людини навіть дорослі відчувають себе справжніми героями! В Квестманії замовити анімацію з аніматором Залізна людина на День народження дитини можна в будь-який момент. Цей герой на дитяче свято принесе багато позитивних емоцій і радісних посмішок!

Аніматор Залізна Людина на дитячому святі

Діти, зрозуміло, розуміють, що аніматор на святі в образі Залізної Людини не справжній і не буде показувати дивовижні прийоми з бойових мистецтв або небачену силу. Однак, діти із задоволенням зможуть з ним повеселитися і навіть свято вдома, в школі, в дитячому саду, в кафе або ресторані запам'ятається, як найдивовижніший захід! Професійний, найкращий аніматор проведе в Києві та Київській області дитячий день народження або дитяче свято в чудовому костюмі, з оригінальним тематичним реквізитом і безліччю маленьких сюрпризів. Дівчаткам і хлопчикам сподобається Аніматор Залізна людина! На святі для дітей з аніматором Залізною Людиною заплановано кілька програм. Всі вони схвалені психологами і кращими дитячим педагогами. Квестманія завжди дуже відповідально підходить не тільки до зовнішнього вигляду свята, а й до внутрішнього змісту. Діти, як губки, вбирають все, що їх оточує. Так що з нами дітки будуть не тільки щасливі, але і відкриють для себе дуже багато нового і цікавого!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, Квестманія може розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Залізна людина на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр