Анімація в стилі Увер Афтер Хай на дитячий День народження в Києві

Анімація в стилі Увер Афтер Хай на дитячий День народження в Києві


Мультфільм для дітей Евер афтер Хай

Всі дівчатка в Києві і Київській області захлинаючись дивилися знаменитих Монстрів Хай - мультфільм про шкільне життя монстрів у вигаданому світі. Сьогодні також дуже великою популярністю користується мультфільм Евер Автер Хай. Його головними героями стали діти найзнаменитіших героїв казок і історій - дочка Білосніжки, Чаклунки, Сплячої красуні та інших. Школа для персонажів «Довго і щасливо» поділилася на дві частини. У першій діти королівської крові хочуть продовжувати традиції своїх батьків і зберігати історію казок незмінною. На чолі цих хлопців варто дочка Білосніжки Еппл Вайт. Другу групу школярів очолює Меделін Хіттер, дочка Божевільного Капелюшника. Вона і її друзі хочуть створити свої казки, в яких вони зможуть жити своїм життям. На дитяче свято і День народження дитини програма Евер Автер Хай прекрасно підійде і втілить мрії ваших дітей про самому чудовому торжестві в реальність!

Анімація в стилі Евер афтер Хай на дитячому святі

Аніматори в образі героїв мультфільму Евер афтер Хай стануть справжнім порятунком для організації свято для дітей і дитячого дня народження у вас вдома, в дитячому саду, в школі, на дачі, в кафе або в ресторані. Красиві образи й чарівні персонажі у виконанні наших кращих аніматорів перетворять звичайну програму в низку неймовірних пригод і казкових перетворень! Чари і казка прийдуть до вас в гості! Дитячі аніматори чудово справляються зі своєю роллю і вживаються в образ так, що від цього персонажа мультфільму їх просто не відрізнити! Добрі Принцеси і Злі Принцеси проведуть для дівчаток і хлопчиків найвеселіші програми. Аніматори і дитяче свято в стилі Школа Евер автер Хай- це дуже оригінально і незвично! Програма наповнена всілякими креативними фішекчкамі і являє собою лаконічне поєднання навчальних елементів і веселих, активних ігор. Професійні аніматори і тематичний дитяче свято в тематиці школи Евер афтер Хай стоїть замовити! Це максимум веселощів і чудових вражень від свята! Іграшок. Тематичний свято захопить і дошкільнят, і школярів. У програму прекрасно вписуються різні уявлення, в тому числі шоу мильних бульбашок та інші. Поспішайте замовити аніматорів з «Історії Іграшок» і подаруйте своїм діткам справжню казку! Пригоди з нами тільки починаються!

 

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.


Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Анімація в стилі Увер Афтер Хай на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр