Аніматор Росомаха на дитяче свято в Києві

Аніматор Росомаха на дитяче свято в Києві


Аніматор Росомаха на дитяче свято

Історія про фантастичних людей - людей Ікс давно вразила серця телеглядачів. Фільм і мультфільми, створені на основі коміксів, стали улюбленими не тільки дорослих, а й дітей. Сьогодні ви можете замовити аніматорів в образі персонажів з фільму «Люди Ікс» для дітей на свято додому, в дитячому саду, в школі, в кафе або в ресторані.

Всі знають головних героїв фільму «Люди Ікс» - Росомаху, Шторм, Циклопа, Джину Грей, Звіра, Професори, Магнето, Ртуть та інших. Всі вони мутанти, супер-герої і рятують своїх друзів, і борються за те, щоб їх вважали повноправними членами людства. На дитячому святі аніматор Росомаха організовує і збере своє Братство мутантів

Аніматори Люди Ікс на дитяче свято

Аквагрим допоможе вашим дітям перетворитися на святі і вибрати для себе відповідний образ. Аніматори Люди Ікс на замовлення для свята дітей зможуть організувати найцікавішу пригоду! З ними ніхто не буде нудьгувати, всі будуть тільки веселитися і жартувати! Таких аніматорів Люди Ікс ви ще не бачили!

Дитяче свято або день народження дитини з аніматором для дітей в образі персонажа «Люди Ікс» можна провести у вас вдома, в дитячому саду, в школі, в кафе або в ресторані. На свято можна викликати аніматора в одному або декількох образах, замовити будь-яку програму. Дітям безумовно сподобаються тематична або ігрова програми з аніматором Люди Ікс. Також діти оцінять квести з аніматорами Люди Ікс, вечірки з цими героями, дитячі дискотеки і навіть майстер-класи! Дівчатка і хлопчики на рівних будуть раді аніматорам Люди Ікс, адже ви можете замовити пару супер-героїв для дітей на свято в образі дівчини-мутанта або хлопця-мутанта. Дитячі аніматори зможуть підібрати ключик до дитячих сердець і порадують всіх гостей на дитячому святі! Свято для дітей з аніматором Люди Ікс вийде найзагадковішим, веселим і неординарним, як і його веселі ведучі!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, Квестманія може розробити квест програму!

Деталі вартості уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Росомаха: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр