Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Літл Поні на дитячий День народження в Києві

Аніматор Літл Поні на дитячий День народження в Києві


Герої мультфільму «Дружба - це диво» справжні друзі дітей

У дитячому анімаційному серіалі «Дружба це чудо» в казковому місті Понівіле живуть маленькі поні. Вже протягом кількох років шість конячок стали сьогодні справжніми кумирами дітей, а все тому що віра в дружбу здатна творити чудеса! Сюжет серіалу досить простий. В країні Еквестрія все життя залежить від чарівництва - сонце та місяць сходять і заходять по велінню принцес Місяця і Селеста, Вічнозелений ліс таїть в собі багато загадок, пегаси керують погодою, єдинороги володіють магією. Зрозуміло, в мультфільмі головні герої стикаються віч-на-віч з підступністю і зі злом. Головний же сенс, який укладено в мультфільмі - дружба сильніше всіх перешкод. Наше агентство свят для дітей просто не могло пройти повз образів усіма улюблених героїнь серіалу, тому ми створили найкрасивіші образи Маленьких Поні, а до них - чудові програми!

Аніматори в образі Маленьких поні - світ Еквестрії для дітей

Маленькі веселі поні стали для наших дітей справжніми друзями. Сутінкова Іскорка, Пінкі пай, Веселка, Рариті, Еппл Джек і дракончик Спайк - ці образи є і в нашому агентстві дитячих свят! Дитячі аніматори в казкових образах цих героїв мультфільму «Дружба це чудо» або «Мої маленькі поні» проведуть не просто прекрасну програму, але і розкажуть про важливість дружби, а також відправляться в казкову подорож, щоб врятувати Еквестрію! У нас є найрізноманітніші варіанти: стандартні програми на День народження дитини вдома або в кафе і ресторані, програми на цілий день, програми для дітей в дитячий сад або в школу, квести, майстер-класи, вечірки. Кращі аніматори в образах поні з Понівіля не дадуть нудьгувати жодній дитині! Замовити аніматора у нас, це означає, що дівчатка і хлопчики закружаться в хороводі веселощів і пустощів на святі для дітей! Наші аніматори не перший рік працюють з дітьми і завжди знаходять підхід і до малюків, і до цілком дорослих діткам на святах. Вони прекрасно орієнтуються в мінливому світі і завжди знають, чим здивувати і порадувати маленьких глядачів на дитячому Дні народженні або будь-якому дитячому святі. Маленький іменинник або іменинниця будуть захоплені красою своїх гостей-аніматорів! Замовити дитяче свято у нас можна швидко і легко, до того ж ми працюємо без посередників в Києві та Київській області!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Літл Поні на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр