Аніматор Поліцейський на дитячому святі в Києві

Аніматор Поліцейський на дитячому святі в Києві


Хто оберігає слабких? Хто стоїть на захисті закону? Зрозуміло, це наш відважний поліцейський! Якщо ваша дитина мріє стати поліцейським, або ви хочете просто запросити аніматора на дитяче свято, то сміливо вибирайте образ Поліцейського.

Ви можете замовити аніматора поліцейського для дівчаток і хлопчиків на будь-яке свято. Наш аніматор в Києву і Київській області - найсмішніший, вам не знайти більш сміливого, сучасного і класного охоронця правопорядку.

Аніматор Поліцейський на дитячому святі

Аніматор Поліцейський для дітей підготував класні програми, від яких діти будь-якого віку будуть в захваті! У них обов'язково входять елементи квесту, що робить сюжет закрученим і непередбачуваним. Діти з радістю гратимуть, братимуть участь в смішних конкурсах і пригодах дитячого аніматора в образі Поліцейського. Аніматор на дитячий день народження в костюмі Поліцейського - це хороший спосіб організувати свято для школярів і підлітків. Наш кращий аніматор поліцейський виїжджає на свято до дітей додому, в дитячий сад, в школу, в кафе і в ресторан. Аніматор на свято для дітей і дорослих Поліцейський може прийти один або з напарником. Поліцейський - це унікальний образ, навіть доросле свято з аніматором поліцейським пройде оригінально і цікаво. Для дорослих свят у нас ви можете запросити аніматора Поліцейського для проведення весілля, ювілею, дня народження, вечірки і на Хеллоуїн. Для дорослих ми підготували цікаві програми, насичені класними, найсучаснішими і веселими фішечками! Нудно не буде!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Поліцейський на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр