Аніматор Ангел на дитячий День народження в Києві

Аніматор Ангел на дитячий День народження в Києві


Янгол на дитяче свято

Хочете організувати найніжніше, цікаве, чудове, неймовірне свято для дітей або провести День народження дитини вдома? Аніматор в образі наймилішого Янгола впорається з таким завданням і подарує дівчаткам і хлопчикам незабутні враження від роботи професіоналів дитячої анімації. Образ Янгола дуже часто з'являється в дитячих казках. Це символ чистоти, добра, любові і виконання бажань. Наш Аніматор виконає всі мрії гостей свята і, звичайно ж, іменинника або іменинниці. Дитячого аніматора Янгола - найпрекрасніше створення, можна замовити в дитячий сад, в школу, в кафе і ресторан і додому. Наші програми хороші, а професійний актор вживеться в роль і створить казкову атмосферу на дитячому святі і на дитячий День народження.

Аніматори Янголи на дитячому святі

Діти будуть в захваті, коли до них в гості прийде аніматор Янгол. У нас дуже гарний костюм для цього образу, макіяж, та й самі актори всі стрункі і симпатичні. Кращі аніматори працюють тільки у нас! Досвід роботи та театральна освіта дозволяють їм створювати незабутні веселощі на дитячих святах. Аніматор Янгол займе діток протягом усього заходу. З ним буде чудово! Різні актуальні гри, змагання, загадки, прекрасний іменний торт, довгоочікувані подарунки і чудова програма - все це зробить свято для дітей незабутнім! Аніматор Янгол проведе День народження для дітей будь-якого віку і для різних випадків - День народження, дитяче свято, випускний, вечірка для дітей, дискотека і так далі. На святі з нашим аніматором буде весело, всі дітки будуть щасливі! Запрошуйте аніматора Янголятка на свято і даруйте дітям чудовий, незабутній настрій!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Ангел на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр