Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Моана на день народження в Києві

Аніматор Моана на день народження в Києві


Аніматор Моана на дитяче свято

Неймовірно красивий мультфільм Моана підкорив серця всіх дівчаток і хлопчиків нашої країни! Пригоди фантастичної дівчати Моани сталося приблизно 2000 років тому на островах Тихого океану. Разом з напівбогом води і вітру Мауї, маленьким півнем Хей-Хей, відважна дівчина аніматор Моана, відправляється в небезпечну подорож, щоб повернути серце богині Ті Фіті і врятувати від голоду свій народ. Дочка вождя племені острова Мотонуі, вона повинна пройти ряд випробувань, щоб побут відзначеної зустрітися зі справжніми Богами і Богинями... І ось в одному з подорожей наш кращий аніматор Моана потрапить прямо на свято до вашої дитини! Уявляєте, як зрадіє ваша дочка або син, коли їм випаде честь супроводжувати відважну Моана в її подорожі ?! Дитячий день народження або дитяче свято вийде на славу!

Аніматор Моана на день народження

Морська подорож можна організувати прямо у вас вдома, в дитячому саду, в школі, в ресторані і на природі з прекрасним дитячим аніматором Моана! Їй будуть раді і дівчатка і хлопчики, малюки і підлітки! Замовити програму з аніматором Моана і її другом напівбогом Мауї можна на будь-яке свято для дітей. З ними весело пройдуть будь-які тематичні та ігрові програми, вечірки, дискотеки для дітей, квести, майстер-класи. У нас ви можете вибрати будь-який відповідний сценарій для організації дитячого свята з аніматором для дітей Моана і аніматором Мауї. Разом з вашими дітьми аніматор Моана відправиться в містичне пригода! Конкурси, ігри, естафети, пісні, танці, твістінг, аквагрим - все це зробить дитяче свято з аніматором Моана веселим і незабутнім! Навіть наші стандартні недорогі програми свята для дітей з аніматором Моана відрізняються оригінальністю. Всі вони дуже смішні і най-най! У нас є ще маса додаткових послуг для дитячого свята з аніматором і без нього

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Моана на день народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр