Аніматор Единорожки ЛОЛ на дитячий день народження

Аніматор Единорожки ЛОЛ на дитячий день народження


Чарівна особа аніматор Лялька Лол Єдинорожки на день народження

Відомі і неповторні Ляльки LOL завоювали весь світ разом зі своїми сестричками Lil Sisters зовсім недавно. Буквально за кілька років ці іграшки стали неймовірно популярні серед дітей, і тепер кожна дівчинка мріє отримати таку неймовірну ляльку в подарунок. Якщо ваша дочка обожнює ці іграшки, і у неї скоро намічається день народження або свято в школі, в дитячому саду, то ви можете влаштувати всім діткам неймовірний сюрприз і запросити класного аніматора Ляльку ЛОЛ власною персоною! Костюм дитячого аніматора пошитий професійними дизайнерами за авторським ескізом. Всі елементи програми відповідають тематиці торжества і віком запрошених гостей. Вони збігаються з креативним виглядом дитячого аніматора чудовою Ляльки LOL, який повністю копіює всесвітньо відомий персонаж.

Замовити чарівних аніматорів Ляльки LOL на свято

З аніматором Лялькою LOL будь-який захід пройде незабутньо і енергійно, будь то випускний вечір або вечірка для дітей вдома в колі сім'ї. Артистизм професійних ведучих просто зашкалює і, дійсно, здається, що в гості до дітей ви замовили справжню Ляльку Лол і її сестричок або милих вихованців! На свято ви можете для дітей викликати одного або декількох героїв, вибрати для аніматора костюм будь-якого персонажа з серії ляльки Lol і Lil Sisters. Навколо забавної дівчини аніматора Ляльки LOL діти згуртуються і візьмуть участь в захоплюючих уявлення та стильних шоу-програмах, незвичайних майстер-класах і навіть в ігровому квесті. До кожного замовлення Квестманія підходить індивідуально і пропонує тільки найкращі види послуг і елементи святкових програм. Для вашої дитини і всіх дітей Квестманія зробить краще свято-сюрприз з аніматорами та яскравими Ляльками Лол!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Единорожки ЛОЛ на дитячий день народження! : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр