Аніматори Монстри на канікулах на дитячий День народження в Києві

Аніматори Монстри на канікулах на дитячий День народження в Києві


Аніматори Монстри на канікулах на дитячий день народження!

Всім полюбився мультфільм «Монстри на канікулах» і, напевно, кожна дитина мріяла познайомитися з Мейвіс і іншими гостями готелю «Трансельванія». У нас для вас чудова новина! Граф Дракула влаштовує вампірську вечірку прямо у себе в готелі. Але ось проблемка, людям вхід туди суворо заборонений. У Мейвіс і Джоні з'явилася геніальна ідея, замаскувати всіх гостей в маленьких вампірів та інших монстрів, щоб Дракула нічого не запідозрив і як слід відірватися на вампірській паті. Хочете влаштувати вечірку у себе вдома, школі або на природі, тоді обов'язково телефонуйте нашим менеджерам і ми подаруємо вашим дітям незабутні емоції.

Аніматор може приїхати в садок, школу або ж просто на День Народження до вашої дитини в ресторан. Де б не проходило свято і скільки б гостей ви не запросили, наші професійні актори впораються з будь-якою аудиторією.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Монстри на канікулах на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр