Аніматор Дракон на дитячому святі в Києві

Аніматор Дракон на дитячому святі в Києві


Веселощі з драконом пройдуть на славу!

Страшний Дракон або Змій Горинич часто зустрічається в казках і в різних, найнесподіваніших історіях для дітей. Це вельми неординарний казковий герой. Якщо ви хочете здивувати діток, надати святу для дітей пікантності, гостроти, то аніматор в образі Дракона кращий варіант! В Києву та Київській області Дракон викличе справжній фурор, якщо прилетить на День народження до вашої дитини! Дракон - це містичний персонаж, він чудово впишеться в свято, організоване аніматорами в дитячому саду, у вас вдома, в школі і в ресторані і кафе. З драконом дитячий День народження перетвориться в захоплюючу пригоду!

Аніматор дракон на дитячому святі

З нашим аніматором драконом можна реалізувати на свято для дітей найнесподіваніші програми. Цей образ прекрасно підійде в рамках вогняного шоу, вечірці в стилі середньовіччя, на день народження до дівчинки-принцеси і так далі. У нас маса всіляких пропозицій для проведення дитячими аніматорами в образ Дракона свят. Професіоналізм і досвід наших кращих аніматорів дозволяють з легкістю входити в роль і проводити найрізноманітніші, а часом і несподівані дитячі свята, і Дні народження. Дракон у виконанні нашого кращого аніматора - це веселий персонаж. У ньому є і доброта і трошки експресії, крапелька хитрості і неймовірно веселий характер! З ним будь-яке свято для дітей пройде надзвичайно. Будь-яка програма у виконанні Дракона аніматора приречена на успіх. Костюм у нас досить цікавий, діти відразу звертають увагу на нього. У нас безліч образів для аніматорів, але цей дуже несподіваний. Всі гості будуть в захопленні! Замовивши Дракона аніматора на дитячий День народження або свято для дітей, ви отримаєте запальне свято, наповнене чудовими веселощами!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Дракон на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр