Аніматор Аватар на дитячий день народження в Києві

Аніматор Аватар на дитячий день народження в Києві


Казковий світ Аватара

Прекрасний і найкрасивіший фільм «Аватар» підкорив і дорослих, і маленьких телеглядачів. На далекій планеті живе народ На’ві. Вони знаходяться в гармонії з навколишнім світом і природою. Коли до них приходять загарбники, вони об'єднуються в боротьбі з ними. Головні герої Джейк і Найтірі - мешканці далекої планети зможуть прийти на дитячий День народження і будь-яке свято до дітей. Вони люблять дарувати радість і навчать дітей любити і цінувати природу, а також проведуть просто чарівне свято. День народження дитини вийде цікавим, незабутнім і незвичайним, адже Аватара не кожен день зустрінеш в Києві та Київській області. Дитяче свято пройде на планеті Пандора, так що швидше замовляйте наших прекрасних аніматорів Аватарів.

Аніматор Аватар на дитяче свято

Костюми наших аніматорів Аватарів найкрасивіші і «синенькі». Діти відразу зрозуміють, що перед ними 100% аватари! Веселі ігри, цікаві вікторини, аквагрим, танці і пісні зроблять День народження дитини найдивовижнішим! Інтерактивні програми побудовані так, то іменинник або іменинниця перебували завжди в центрі уваги. Разом з аніматорами дітей чекають дивовижні пригоди! Їм потрібно багато чому навчитися, щоб стати справжніми жителями планети Пандрора, в тому числі і подружитися з На’ві. Жителі цього народу звернуться за допомогою до вашим діткам і дадуть їм цікаві підказки. Кращих аніматорів Аватар можна замовити для діток дошкільного та шкільного віку. Дитячих аніматорів Аватарів можна запросити до вас додому, в дитячий сад, в школу, в ресторан і в кафе. У будь-якому випадку свято вийде насиченим і цікавим. Кожній дитині буде цікаво, адже програми розраховані на певний вік аудиторії і місце проведення свята. Запрошуйте веселих Аватарів у виконанні кращих акторів-аніматорів і отримуйте чудові емоції від організованого нами свята!

Аніматор аватар на дитячому святі

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, Квестаманія може розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Аватар: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр