Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Медсестра на дитячому святі в Києві

Аніматор Медсестра на дитячому святі в Києві


Аніматор для дітей медсестра

Хочете організувати знатні веселощі для дітей або дорослих ?! Для цього вам потрібно лише звернутися до нас і визначитися з вибором костюма для аніматора. Аніматор на свято в образі Медсестри - чудове рішення!

Кращий аніматор Медсестра в Києву та Київській області може організувати свято одна або в парі з будь-яким персонажем: Доктор Айболит, Фредді Крюгер і інші. Для дорослих і дітей у нас є класні сучасні програми на будь-яке свято з професійним дитячим аніматором в образі Медсестри. Аніматор Медсестра проведе дорослі свята. Встигніть замовити аніматора Медсестру на Хеллоуїн, корпоратив, Новий рік або ювілей. Аніматор медсестра на дитяче свято підготувала безліч найцікавіших програм. Буде весело! З нашої смішною і чарівною медсестрою жодна дитина більше не буде боятися лікарень і лікарів.

Аніматор Медсестра на дитячому святі.

В Квестманії впевнені, що ваші діти точно не люблять уколи і відвідувати лікарні. Якщо ви хочете, щоб у дитини сформувався позитивний образ лікаря або медсестри, просто влаштуйте йому свято з аніматором для дітей Медсестра! Медсестра-аніматор приїде додому, в дитячий сад, в школу, в кафе або в ресторан. З нею свято для дітей вийде оригінальним і вельми корисним! Або ж разом з дітьми відкрити лікарню і навчити лікувати рани, бинтувати, може організувати веселі тематичні ігри, конкурси, провести вікторини та багато іншого. Звичайно ж, все відбувається в ігровій формі і діти з задоволенням пограють разом зі смішною Медсестрой. Замовити аніматора Медсестру можна і на день народження дитини, якщо він в майбутньому хоче вибрати для себе цю професію. Тематичний свято з аніматором Медсестра запам'ятається всім гостям, як найоригінальніше і веселе свято!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму!

 

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Медсестра: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр