Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Енгрі Бердс на дитячому святі в Києві

Аніматор Енгрі Бердс на дитячому святі в Києві


«Злі пташки» або пригоди з Енгрі Бердс

Свято для дітей з головними героями мультфільму «Енгрі Бердс» вийде незвичайним, як і сам мультик! «Злі пташки» зовсім і не злі, а точніше змушені такими бути. Пташки Енгрі борються зі злими свинками всюди, де тільки можна, заради порятунку своїх яєчок. Їх боротьба зі злом - ось основа мультфільму. Якщо ви роздумуєте над вибором головного героя на дитяче свято в Києві і Київській області, то з аніматорами в образі Енгрі Бердс можна провести свято в кафе і ресторані, у вас вдома, в дитячому саду або в школі. Ми влаштуємо судове свято для дівчаток і хлопчиків з кращими аніматорами!

Аніматори «Енгрі Бердс» на дитяче свято

Фантастичні Сердиті пташки і наші аніматори на свято для дітей створять фантастичні веселощі! Дівчатка і хлопчики пройдуть серйозні випробування і візьмуть участь в захоплюючому квесті на тему «Енгрі Бердс». Замовити аніматора навіть до себе додому стане відмінним рішенням, адже ми зуміємо організувати дитячий День народження з кращими аніматорами саме таким чином, що все дитяче свято пройшло, як по маслу. Допомога ваших дітей дуже потрібна нашим аніматорам «Злим пташкам»! На День народження захоплююча програма «Енгрі Бердс» стане несподіваним сюрпризом для діток. Синя пташка, червона пташка Теренс, зелена пташка, Жовта пташка Чак, чорна пташка Бомбочка, зелена Хрюшка - ось ті герої, з якими так весело грати на День народження з аніматорами! У будь-якому місці, навіть у вас вдома День народження дитини з дитячими аніматорами в стилі «Енгрі Бердс» буде цікавим та захоплюючим. Шоу програми та навіть майстер-класи з сердитими пташками ми проведемо професійно і подаруємо радість кожній дитині! Аніматори для дітей приготували незвичайні конкурси, захоплюючі пригоди і неймовірні змагання. На цьому дитячому святі для кожного знайдеться заняття до душі!

Аніматор Енгрі Бердс на дитячому святі

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Енгрі Бердс на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр