Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Мейвіс з Монстрів на канікулах

Аніматор Мейвіс з Монстрів на канікулах


Аніматор Мейвіс з Монстри на канікулах на дитячий день народження!

Всіма улюблений мультфільм «Монстри на канікулах» і, напевно, кожна дитина мріяла познайомитися з Мейвіс і іншими гостями готелю «Трансельваніі». І зараз у вас є унікальна можливість втілити цю мрію, замовивши Аниматора Мевіс до вас на свято.

Для того щоб уберегти свою дочку, граф Дракула звів неприступну фортецю, в формі готелю, для всіх міфічних істот. І раз на рік, на день народження дочки, Дракула скликав гостей. Зовсім скоро наближається захід і якщо ваші діти хочуть побувати на вампірській вечірці, тоді швидше дзвоніть і замовляйте аніматора під будь-який ваш захід. Веселі ігри та естафети, випробування і вампірська вечірка, всі це і не тільки чекає дітей в захоплюючій пригоді разом з Мевіс.

Аніматор може приїхати в садок, школу або ж просто на День народження до вашої дитини в ресторан. Де б не проходило свято і скільки б гостей ви не запросили, професійні актори впораються з будь-якою аудиторією.

Аніматор Мевіс на дитячому святі

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.


Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Мейвіс з Монстрів на канікулах : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр