Аніматори Принц і Принцеса на дитячий День народження в Києві

Аніматори Принц і Принцеса на дитячий День народження в Києві


Принц і принцеса - казковий світ

Замовити день народження дитини, а також кращого аніматора Києва і Київської області в образі прекрасної принцеси і сміливого Принца ви можете в професійному дитячому святковому агентстві! Чарівна казка з дитячими аніматорами Принцом і Принцесою закрутить ваших дітей в хороводі радості і веселощів! Квестманія влаштує дитяче свято по-королівськи! Кращі аніматори Принц і Принцеса стануть прекрасним прикладом для дівчаток і хлопчиків на святі для дітей в кафе і ресторані, в дитячому саду та в школі і навіть у вас дома! В Квестманії самі напишуть сценарій на дитячий День народження з аніматорами Принцом і Принцесою і додадуть туди крапельку чарівництва. Дівчатка і хлопчики будуть із задоволенням бавитися, грати і веселитися від душі з ведучими для дітей. Анімаційна програма аніматорів Принцеси і Принца може поєднуватися з будь-якої іншої анімаційної програмою і включати в себе дуже різні доповнення.

Аніматори Принц і принцеса на дитячому святі

День народження дитини з аніматорами пройде по-царськи! Аніматори Принц і Принцеса підійдуть і для малюків, і для дітей старшого віку, для дошкільнят та школярів, для хлопчиків і для дівчаток. Принц і Принцеса можуть прийти і зі своєю свитою. Всі програми побудовані відповідно до вікових критеріїв і захопленням дітей. До кожного замовлення індивідуальний підхід! У Принца дуже гарний костюм. Він буде справжнім прикладом для хлопчиків на дитячому святі. Аніматор Принц швидко впишеться в загальне свято, подружиться з дітками і проведе оригінальні ігри. Принцеса приїде до дівчаток з казкового королівства, щоб привітати саму іменинницю! А може бути, принцеса втекла з палацу, тому що зла мачуха зовсім її замучила? Ваші дівчата і навіть хлопчики на святі будуть раді їй допомогти! Дитячі аніматори справжні професіонали, вашим діткам буде здаватися, що вони потрапили в справжню казку разом з Принцом і Принцесою. Варіантів розвитку свята багато, тому ви зможете обрати підходящий саме для вашої дитини.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Принц та Принцеса : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр