Аніматор Білосніжка на дитячий День народження в Києві

Аніматор Білосніжка на дитячий День народження в Києві


Білосніжка та її друзі

Історію про бідну Білосніжку і сімох гномів знають всі діти! Назви мультфільмів різні, а ось історія одна... Мила і добра красуня здобула славу найпрекраснішої дівчини з казок. Її біла шкіра, отруйна яблуко, зла чаклунка, сміливий принц і вірні друзі - стали одними з найбільш впізнаваних елементів мультфільму. Дівчата і навіть хлопчики будуть раді, коли до них на свято прийде прекрасна принцеса Білосніжка! Гарний костюм, мила дівчина і все що потрібно для свята зроблять дитячий День народження і свято для дітей вдома, в школі чи дитячому садку, в кафе або ресторані найбільше запам'ятався!

Аніматор Білосніжка на дитячому святі

Білосніжка та її друзі потрапили в біду

Дитяче свято з аніматором повинен бути краще будь-якого іншого! Тому ми намагаємося, щоб все пройшло без затримок і відхилень від основного сценарію. Аніматор Білосніжка в Києві та Київській області один з найбільш затребуваних образів на День народження дитини. Дівчаткам дуже подобаються аніматор Білосніжка з її веселим характером і чудовим костюмом! Вона справжня принцеса, мила, добра, весела і чарівна. Аквагрим, мильні бульбашки, уроки танців і миле проведення часу - це не все, чим займатимуться діти на святі! Для Білосніжки-аніматора у нас є найрізноманітніші програми та тематичні вечірки. Якщо на вашому святі для дітей будуть присутні і дівчатка, і хлопчики різного віку, тоді вас теж виручить аніматор Білосніжка! Наш кращий аніматор в образі принцеси легко знайде підхід до хлопців і захопить їх на будь-якому заході. Замовлення дитячого аніматора в образі Білосніжки - завжди прекрасний вибір! Вона принесе багато радості і веселощів, подарує віру в добро і справедливість! Пригоди з ведучою дитячого свята в образі Білосніжки стане найкращим подарунком на день народження вашої дитини.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Білосніжка на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр