Аніматор Аладдін на дитячий День народження в Києві

Аніматор Аладдін на дитячий День народження в Києві


Аніматор Аладдін на дитячий день народження!

Арабської принцесі і її нареченому необхідна допомога. Аладдін втратив чарівну лампу. І її потрібно швидше знайти, поки вона не потрапила в руки підступного і злого чарівника. Імениннику і його гостям належить захоплююча подорож - політ на килимі-літаку в чарівну країну, перехід через спекотну і небезпечну пустелю і інші різноманітні і веселі пригоди. А коли хлопці та герої мультфільму знайдуть лампу, добрий Джин покаже справжнє диво і зробить сюрприз, який не залишить байдужим жодну дитину!

Програма зі східним колоритом підійде для святкування сімейного Дня Народження, заходу в садку або молодшій школі. Крім аніматорів в образах Аладдіна і Жасмин в програму можна додати додаткових героїв - Султана і Шахерезаду.

Можливість перетворити будь-яке дитяче свято в чарівне дійство з дивовижними персонажами дарує чудовий свято в стилі Аладдін. Основною перевагою такого подання є його універсальність. Дівчатка і хлопчики, діти у дитячому саду і молодших класів школи однаково люблять винахідливого і сміливого юнака.

Свято з Аладдіном - кращий вибір

Наше святкове агентство надає можливість замовити Аладдіна на дитяче свято і доставити радість навіть  най сором'язливій дитині. В гості до дітей приїде справжній принц у вишуканому костюмі, який вміє делікатно і трохи загадково залучати своїх юних друзів в різноманітні конкурси, вікторини, ігри.

Важливим моментом успішного проведення заходу є унікальна програма дитячого свята з Аладдіном. Попереднє обговорення всіх нюансів майбутнього свята допоможе втілити в реальність головне завдання - повеселити дітей, зробити їх активними учасниками всього, що відбувається, розкрити всі творчі таланти малюків.

Анімація Аладдін стає важливою частиною тематичних ранків і майстер-класів. Розумний і вихований герой прекрасно підходить для ролі друга, здатного розповісти про багатьох нових і цікавих речах, навчити майстерності виготовлення різних речей, який тягне в дивовижну країну знань. Відмінним подарунком для дитини стане Аладдін на дитячий день народження.

Яскраве і нестандартне торжество

Чудовою прикрасою святкового заходу на честь такого довгоочікуваного дня стає присутність на ньому професійного актора, що має великий досвід такої роботи. Наші актори мають головне для таких урочистостей якість - аніматор Аладдін на день народження дитини вміє знайти потрібний підхід і налагодити контакт з най сором'язливим малюком.

Добре поставлена ​​мова, почуття гумору, вміння імпровізувати в будь-якій ситуації, музикальність і володіння необхідними навичками фокусника і ілюзіоніста перетворюють аніматора в очах дитини у вправного і доброго чарівника. Таким персонажам діти безмежно довіряють і відчувають себе поряд з ними захищеними і впевненими в собі.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Аладдін на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр