Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Літтл Чармерс на дитячий День народження в Києві

Аніматор Літтл Чармерс на дитячий День народження в Києві


Аніматор Літтл Чармерс на дитячий День народження

«Літтл Чармерс» — це мультсеріал про пригоди маленьких чарівниць Гейзел, Позі і Лавендер. Подружки живуть у чудовому світі разом із багатьма казковими персонажами. У той час, коли мешканці Чармвіллю виточують свою майстерність у магії новоспечені чарівниці  Літтл Чармерс тільки засвоюють це нелегке ремесло. Саме тому заклинання маленьких чародійок часто виходять з-під контролю. Але то не біда, адже всім відомо, що багата уява, міцна дружба і веселий сміх врятують будь-яку ситуацію.

Свято в стилі Літтл Чармерс - це захоплюючі ігри, цікаві фокуси, веселі загадки і запальні танці під чарівну музику. Ця програма оптимально підходить для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Аніматори Літтл Чармерс будуть доречні на будь-якому заході для малюків.

 

Аніматор Літтл Чармерс на дитячому святі

Аніматор Літтл Чарсерм можуть приїхати в садок, школу або ж просто на День Народження до вашої дитини в ресторан. Де б не проходило свято і скільки б гостей Ви не запросили, професійні актори Квестманії впораються з будь-якою аудиторією.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера (098) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Літтл Чармерс: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр