Аніматор Грут "Вартові галактики" на дитячий День народження в Києві

Аніматор Грут "Вартові галактики" на дитячий День народження в Києві


Аніматор Грут "Вартові галактики" на дитячий День народження в Києві

Сучасний дитячий свято вже складно уявити без участі персонажів з улюблених фільмів і мультфільмів. Замовити героя улюбленого коміксу на день народження дитини - відмінне рішення для батьків, які бажають обдарувати своїх дітей незабутніми емоціями.

Хто такий Грута?

Аніматор Грут - один з найулюбленіших дитячих персонажів з відомого американського супергеройського фільму «Вартові Галактики», варто відзначити, що це ВІП-персонаж агентства. Як ніхто інший з усіх героїв, він найбільш близький дітям молодшого віку, так як сам нагадує дитину. Здійснюючи наївні, часом дурні вчинки, бажаючи врятувати свою команду, відбиватися від ворогів, він в той же час самий доброзичливий і миролюбний.

Зовні  Грут  - це людиноподібний представник раси деревоподібних істот. Шкіра його з деревної кори, покритої мохом. Діти, які встигли полюбити Аниматора Грута , запам'ятали його перш за все по «багатому» словникового запасу: «Я є Грут» - це все, на що здатний цей персонаж.

Не дивно, що аніматор Грут на дитячих святах дуже затребуваний. На заходах все аніматори з Вартових Галактики буквально «обвішані» дітьми, але Грут представляє особливий інтерес.

Аніматор Грут в першу чергу ВІП-персонаж, який занурює всіх юних і не дуже учасників свята в диво Зоряною Галактики. Хоч і небагатослівний, він змусить дітей веселитися, брати участь в конкурсах так, щоб день народження дитини запам'ятався надовго і залишилися задоволені всі. Разом з аніматором Грута на дитячому святі і іменинник, і його гості пройдуть різні випробування, побачать безліч чудес, і, звичайно, весело потанцюють пограють.

НЕЗАБУТНІЙ СВЯТО ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ

Замовити аніматора Грута на день народження дитини в Києві ви можете в нашому агентстві. Всі аніматори з  Вартових Галактики  - це актори, для яких весь сенс проведення дитячих свят полягає в тому, щоб дарувати радість, дивувати, зацікавлювати і чарувати дітлахів.

Агентство готове надати на день народження або будь-який інший дитяче свято в Києві та Київській області аніматора з готовою, цікавою, і перевіреної програмою. Щоб замовити аніматора, ви можете попередньо розповісти Квестманії про свої побажання, про інтереси і характер героя торжества, про кількість запрошених, і вам запропонують варіанти проведення свята. І - будьте впевнені - ціна на послуги аніматора в Києві вас приємно здивує.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму !


Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Грут "Вартові галактики" на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр