Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Зомбі на дитячому святі в Києві

Аніматор Зомбі на дитячому святі в Києві


Зомбі вечірка в Києві!

Діти завжди мріють про суперсучасне і захоплююче дух свято. Досить складно організувати таке ... А тінейджерам догодити і поготів важко! У нас є дуже актуальна і цікава програма, як раз для таких випадків. Зрозуміло, на дитяче свято з аніматором в дитячому саду її краще не замовляти, а ось для проведення дитячого дня народження вдома, в школі, в кафе або в ресторані - це 100% потрапляння! Отже, представляємо вам нашу кращу програму на день народження дитини або свято для дітей в Києву і Київській області - «зомбі вечірка»!

Аніматор Зомбі на дитячому святі

Зомбі вечірка з кращими аніматорами - це супер-веселе, мега приголомшливе паті з чудовою програмою і актуальними конкурсами! Такій вечірці будуть раді дівчата і хлопці старшого шкільного віку, а точніше сказати, підлітки. Самі чудові елементи цієї Зомбі-Паті ви самі зможете підібрати і виділити тематичні акценти. Ми гарантуємо, що і дорослим, і дітям свято сподобається! Дитячий аніматор - ведучий проведе Зомбі вечірку від початку і до кінця. Завдяки його професійній роботі програма буде відпрацьована від А до Я і не буде ніяких відхилень від основної тематики заходу. Зомбі вечірка для дітей на свято - це веселі ігри, активні конкурси, сучасні танці, приголомшливі спецефекти і кращі актори дитячої анімації! Наша стилізована вечірка наповнена таємницями і моторошними істотами Зомбі-аніматорами. Ми можемо застосувати на вечірці аквагрим, мильні бульбашки, диско-кулю і багато іншого. Ми працюємо по заздалегідь відпрацьованому сценарію, але ми можете доповнити його своїми фішечками і креативними доповненнями. Ми враховуємо всі побажання і пропозиції. День народження в стилі вечірка «Зомбі» запам'ятається надовго! Для нас важливо організувати найчудовіше і оригінальне свято для дітей! Ми обожнюємо, коли діти і батьки сяють від щастя!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Зомбі на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр