Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Жінка-Кішка на дитячий День народження в Києві

Аніматор Жінка-Кішка на дитячий День народження в Києві


Аніматор Жінка-Кішка на дитячий День народження в Києві.

Жінка-Кішка - відважна супергероїня. Вона перетворить будь-який день народження або дитяче свято в захоплюючу пригоду. Хлопчики навчаться сміливості і шпигунським прийомчиками. А дівчатка - спритності і грації. Якщо на торжестві очікується багато гостей, можна замовити двох аніматорів - Жінку-Кішку і Бетмена. Веселі супергерої подарують море емоцій і щасливі спогади кожної дитини. Аніматор Жінка-Кішка на день народження в Києві - це буря веселощів, нестандартний свято і насичена шоу-програма.

У агентстві можна замовити кілька варіантів проведення дитячого свята:

  • стандартний, ціна якого залежить від тривалості заходу;
  • ВІП-послугу з розширеною програмою дня народження - кілька аніматорів, шоу-програма, твістінг, авторський сценарій.

У першому випадку Жінка-Кішка разом з хлопцями буде виконувати важку, але цікаву місію. Беручи участь в конкурсах, естафетах та вікторинах, діти зможуть врятувати світ і перемогти лиходіїв. Їм допоможе чарівна героїня і чарівний аквагрим. Він моментально наділяє будь-якого надздібностями. В кінці свята кожна дитина отримає заслужену нагороду - пам'ятну іграшку з кульки від Жінки-Кішки.

А ось і другий варіант розвитку сюжету. Опинившись в Києві,  Жінка-Кішка  шукає допомоги і збирає команду маленьких супергероїв. Бетмена викрав злий Джокер. Справитися з ним в поодинці не під силу навіть самому відважному людині. Перемогти зло можна тільки разом.

Аніматор Жінка Кішка на дитяче свято - запам'ятовується пригода для кожної дитини. Це щасливі дитячі усмішки і палаючі очі. Всі будуть у захваті від спілкування з нашими аніматорами.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, Квестманія може розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Жінка-Кішка на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр