Аніматор Принцеса Лея на дитячий День народження в Києві

Аніматор Принцеса Лея на дитячий День народження в Києві


Аніматор Принцеса Лея на дитячий день народження!

Принцеса Лея - один з головних персонажів космічної трилогії всесвіту Зоряних воїн, є сестрою-близнючкою Люка Скайвокера, принцесою Алдераана і однією з найважливіших фігур Альянсу повстанців під час Громадянської Галактичної війни. Ця героїня вважається втіленням доброти, правильності та сміливості. Всі діти, і навіть багато дорослих, будуть щасливі, побачити її на своєму святі. Аніматор Принцеса Лея з Зоряних воїн - це завжди уособлення сили духу, позитивного настрою і грандіозного розуму. Актриса, яка перебуває в даному образі, досить досвідчена, знає всі тонкощі характеру свого персонажа. З нею сюжет заходу наповнюється великою кількістю позитивних емоцій, яскравих спогадів і незабутніх моментів. Активні ігри, конкурси, сценки, пісні, танці, цікаві завдання, змагання, шоу програма - це тільки мала частина того, що чекає дітей, якщо ви замовте аніматора саме у нас. Подаруйте космічний свято своїй дитині!

Аніматор Принцеса Лея на дитячому святі

Аніматор Принцеса Лея можуть приїхати в садок, школу або ж просто на День Народження до вашої дитини в ресторан. Де б не проходило свято і скільки б гостей Ви не запросили, наші професійні актори впораються з будь-якою аудиторією.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Принцеса Лея на дитячий День народження в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр