Аніматор Баба Яга на дитячий день народження в Києві

Аніматор Баба Яга на дитячий день народження в Києві


Жахлива Баба Яга з дитячих казок

Хто-хто, а Баба Яга з російських народних казок відома навіть малюкам! Будь-дошкільник розповість вам, що ця бабуся живе в лісі в хатинці, що у неї кістяна нога і поганий характер, і вона любить робити різні каверзи дітям, а ще вміє чаклувати! Цей персонаж російських народних казок чомусь дуже подобається діткам. Вони з одного боку бояться страшну Бабу Ягу, а з іншого боку з задоволенням прощають її витівки і йдуть грати на будь-яких дитячих святах.

Аніматор Баба Яга на дитячому святі

Приголомшлива Баба Яга на дитячі свята

Баба Яга у виконанні дитячого аніматора - це повний чарівності і харизми герой на свято для дітей! Кращого аніматора Бабу Ягу можна замовити як окремого героя на День народження дитини у вас вдома або в пару з іншими аніматорами на будь-який дитяче свято в школі, в дитячому саду, в кафе або ресторані. Для зовсім маленьких іменинників є миленька, найдобріша Баба Яга. З цим аніматором День народження пройде дуже динамічно і незвичайно! Її не злякаються дітки - образ спеціально розроблений для діток від 2-х років. Зате веселощів буде повним-повнісінько! Взагалі, Баба Яга підійде для будь-якої події і місця проведення торжества для дітей в Києві та Київській області. Кожна дитина буде в захваті якщо зможе побувати в казковій хатинці Баби Яги, про яку так багато чув, відправиться в пригоду в слід за чарівним клубочком, допомогти Бабусі Язі зварити зілля, приготувати чарівний пиріг... Безліч найрізноманітніших сценаріїв для аніматорів на День народження або свято для дівчаток і хлопчиків будь-якого віку. Аніматор Баба Яга проведе дитячий День народження і будь-який інший дитяче свято яскраво, незвично, чудово! Буде цікаві ігри пригоди, пустощі і неймовірні чудеса!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.


Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Баба Яга на дитячий день народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр