Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор маска на свято для дітей в Києві

Аніматор маска на свято для дітей в Києві


Аніматор Маска на день народження дитини

Перш ніж запросити аніматора додому або в будь-яке інше місце на свято для дітей, потрібно знати, який образ обрати для актора. Квестманія може запропонувати вам героя, від якого всі дівчата і хлопці старше 9 років будуть в захваті! Зустрічайте: аніматор Маска в Києву та Київській області! Незрівнянному Джиму Керрі, який виконує головну роль в "Масці", фільм приніс славу. Фантастичні пригоди і успіх Стенлі Іпкисса, міського невдахи, починаються з моменту, коли він випадково знаходить в річці маску і приміряє її на себе. Тут є все, що подобається дітям: гумор, шаленство, філософія, випробування. Аніматор на дитячому святі в образі Маски влаштує справжні веселощі і незабутні пригоди!

Замовити аніматора Маску на свято для дітей

Дівчатка і хлопчики з радістю вирушать в пригоди з дитячим аніматором Маскою. Сам образ Маски вельми неординарний і екстравагантний та програми виходять такими ж класними і прикольними. А смішний танець Аніматорара Маски на святі не залишить нікого байдужим - це головна фішечка героя фільму «Маска». Дуже веселою вийде наша програма з аніматором на день народження дитини. Аніматор Маска додому, в дитячий сад, в школу, в кафе і в ресторан приїде з власним тематичним реквізитом. Аніматор для дітей припасе багато цікавих ідей і задумів. Щоб свято пройшло в стилі фільму «Маска» всі додатки ми підбираємо особливо ретельно. Замовити аніматора Маску, значить гарантовано обрати кращого аніматора і супер-енергійну програму, з незабутніми конкурсами, шикарними пригодами і креативними фішечками. Незабутні емоції та враження до аніматора додаються!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Маска: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр