Аніматор Небезпечний кролик (Rabbit Raider) Фортнайт

Аніматор Небезпечний кролик (Rabbit Raider) Фортнайт


Аніматор Небезпечний кролик (Rabbit Raider) Фортнайт

Rapid Rabbit Небезпечний кролик - гордий володар прекрасних рожевих вушок і милого хвостика, але нехай вони не вводять вас в оману, Rapid Rabbit в першу чергу мисливець і боєць. Саме він допоможе здобути перемогу в будь-якому битві. Так що, ви без страху можете вирушати вперед до пригод в компанії Rapid Rabbit!

Наближається день народження дитини і ви хочете зробити свято веселим і яскравим? Тоді вам потрібні аніматори Небезпечний кролик (Rabbit Raider) Фортнайт, які зможуть пожвавити ваше свято і наповнити його цікавими іграми, конкурсами, змаганнями та привітаннями. Також, ви можете замовлення день народження в стилі квест.

Можете замовити від одного аніматора до цілої команди аніматорів і дитячі шоу. Якщо хочете зберегти тематику Фортнайт протягом усього дня народження, дитячі шоу може проводити артист в костюмі, відповідному всій стилістиці свята Фортнатй.

Аніматор Небезпечний кролик (Rabbit Raider) Фортнайт на день народження можна замовити в кафе, ресторан, дитячий сад, школу або на будинок

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Небезпечний кролик (Rabbit Raider) Фортнайт : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр