Аніматор Принцеса Белл на дитячий День народження в Києві

Аніматор Принцеса Белл на дитячий День народження в Києві


Принцеса Белль йде в гості

Історію про "Красуню і Чудовисько" знають всі діти, і навіть дорослі. Не одне покоління дітей з відкритими ротами чекали продовження цієї казки. Незвичайний сюжет, барвисті образи, позитивні та негативні герої, чудові перетворення ... Що ще потрібно для того, щоб діти були в повному захваті?! Сьогодні гарний мультфільм про дівчину Белль, що полюбила Чудовисько, став одним з найпопулярніших. Квестманія враховує думку дівчаток і хлопчиків, тому постаралися зробити так, щоб на дитяче свято в Києві та Київській області ви могли замовити кращого аніматора-дівчину в образі принцеси Белль. Гарна сукня, макіяж, зачіска, дуже весела програма, з різноманітними доповненнями зроблять свято для дітей казковим!

Аніматор принцеса Белль на дитячому святі

На день народження дитини ви всім гостям можете запропонувати найкрасивіші програми з Принцесою Белль! Дуже милі, ніжні і веселі, вони нікого не залишать байдужими! Радість і веселощі будуть панувати у вас вдома, якщо ви замовите програму з аніматором Белль. Сам персонаж дуже красивий і створили найніжніший образ принцеси Белль. День народження дитини, особливо дівчинки - це не жарт! Потрібно постаратися зробити так, щоб на святі для дітей було весело і непередбачувано, чарівно і мило, динамічно і в той же час дітки могли відпочити. Звично, що принцес, в тому числі Белль запрошують на свято до дівчинки. Аніматори Квестманії - кращі професіонали! Їм підвладні будь-які програми, будь-якого масштабу дитячі свята в дитячому саду, в школі, в кафе і ресторані, а також прямо у вас вдома. У будь-якому випадку діткам буде цікаво!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, вони можуть розробити квест програму!

 

Деталі вартості уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор принцеса Бель: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр