Аніматор Граф Дракула з Монстри на канікулах

Аніматор Граф Дракула з Монстри на канікулах


Аніматор Граф Дракула на дитячий день народження!

Граф Дракула - легендарний і загадковий герой мультфільму «Монстри на Канікулах». Він - вампір -аристократ, освічений та інтелігентний. Граф Дракула володіє вишуканими манерами і хорошим почуттям гумору. Родом наш герой з Трансільванії, яка знаходиться в Румунії. У замку графа Дракули вистачає місця, і він часто запрошує туди своїх друзів, яких у нього дуже багато - адже наш герой доброзичливий і привітний. А ще він вміє літати, як і належить справжньому вампірові. Граф Дракула буде дуже радий познайомитися і подружитися з вашими дітьми - адже друзів багато не буває. Для цього потрібно просто замовити аніматора у наших менеджерів - і зустріч з відомим вампіром забезпечена. Граф Дракула дуже любить грати з дітьми, влаштовувати цікаві конкурси та вечірки. Запрошуйте - граф Дракула чекає.

Аніматор може приїхати в садок, школу або ж просто на День Народження до вашої дитини в ресторан. Де б не проходило свято і скільки б гостей Ви не запросили, наші професійні актори впораються з будь-якою аудиторією.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Граф Дракула з Монстри на канікулах : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр