Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Звірополіс на дитячий День народження в Києві

Аніматор Звірополіс на дитячий День народження в Києві


Аніматор Зверополіс.

Мультфільм «Зверополіс» завоював маленьких глядачів в Україні своєю неординарністю і милими головними героями. Діти дуже люблять розгадувати загадки, тому захоплюючий жанр детективу виявився цікавим не тільки для дорослих, але і для малюків. Упевнена в тому, що вона - природжений поліцейський, Зайка стикається з серйозними хижаками. Не боячись протистояти величезним і небезпечним не тільки злочинця, а й оточуючим, вона вправно розкриває злочин! Зрозуміло, без випадкового помічника вона б не впоралася, а ним виявився хитрющий Лис! Ось так разом, пліч о пліч, вони розкрили змову! Виявляється, не все, що здається, насправді так і є: тендітна зайка рятує Зверополіс, а шахрай Лис приходить на допомогу.

Аніматор Зверополіс на дитячому святі

Травоїдні і хижаки в гостях у дітей на святі

Квестманія створила прекрасні костюми для Зайчика і Лиса головних героїв мультфільму «Зверополіс» і аніматори тепер зможуть прийти на День народження дитини у вас вдома, в кафе або ресторані, на дитяче свято в школі або в дитячому саду, і будь-який важлива подія для вас і ваших діток! Кращі аніматори в Києві та Київській області в образі милих тваринок з мультфільму «Зверополіс» прийдуть до ваших діток на свято і принесуть з собою на дитячий день народження неймовірно багато позитиву. З миленькою Зайкою і жартівником Лисом нудьгувати не доведеться. Вони можуть розважити як зовсім маленьких діток, так і старших школярів. День народження з дитячими аніматорами пройде на висоті! Вам варто замовити аніматора додому в образі Лиса або Зайчика, вони того варті! Костюми для них просто чудові! З такими аніматорами дитяче свято пройде дуже весело і запально, адже крім шикарних образів в Квестманії професійні програми! Квест, детектив або пригода - з аніматорами з «Зверополіса» зайчиком Джуди  і Лисом ці програми будуть особливо цікавими. Дітки зможуть з аніматорами на День народження відправитися розслідувати злочин, будуть відгадувати загадки, вчитися бути вправними і кмітливими, гнучкими і допитливими. Таке чудове дитяче свято запам'ятається всім гостям!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера (098) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Зверополіс: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр