Аніматор Попелюшка на дитячий День народження в Києві

Аніматор Попелюшка на дитячий День народження в Києві


Зачарована історія з Попелюшкою

Прекрасна історія про Попелюшку відома у всьому світі. Не раз мила дівчина ставала героїнею мультфільмів і фільмів для дітей. Сьогодні цей образ люблять використовувати для організації дитячих свят аніматори в Києві та Київській області. Ще б! Хто з дівчаток і хлопчик не буде радий побачити саму Попелюшку і допомогти їй знайти принца, або допомогти впоратися з підступами злої Мачухи. Замовити дитяче свято з найкращим аніматором Попелюшкою краще заздалегідь і тоді він стане найпрекраснішою подією в житті вашої дитини! Дитячі аніматори, красиві костюми, казкове перетворення Попелюшки, веселий бал з гарною музикою... Про таке дітки тільки мріють! Цікаві інтерактивні ігри нікого з дітей не залишать байдужими на День народження вашої дитини у вас вдома або свято для дітей, організоване в дитячому саду, в школі, в кафе або ресторані.

Аніматори «Попелюшка» на дитяче свято

Аніматор Попелюшка проведе дитячий День народження барвисто і яскраво! Такі веселощі ніколи не забудуться! Ще довго іменинник або іменинниця будуть згадувати прекрасну принцесу Попелюшку. Її програму ми розробляли, враховуючи всі деталі мультфільму, тому діти відразу вгадають, хто до них прийшов на свято! З чудовою Попелюшкою сподобається грати всім гостям свята для дітей. Нам не раз довіряли проведення і організацію дитячих свят і днів народженнь. Ви можете бути впевнені на 100%, що наша Попелюшка підкорить серця ваших дітей і залишить найпрекрасніші спогади про захід. Оформлення приміщення в тематиці свята створить казкову атмосферу і подарує дітям чудові спогади про свято у вас вдома або в будь-якому іншому місці. Довірте нам, професіоналам, організувати день народження дитини або будь-яке свято для дітей, і ви побачите, як дитячі обличчя засяють від радісних посмішок!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.

Детлі: https://kvestmania.com.ua/p1128660800-animator-zolushka-detskij.html


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Попелюшка на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр