Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Малефісента на дитячий День народження в Києві

Аніматор Малефісента на дитячий День народження в Києві


Фея Малефісента на дитяче свято

Фільм-казка «Малефісента» захопив світ! Історія про «Сплячу красуню» отримала абсолютно нове звучання і підкорила серця дітей і дорослих. Виявилося, що зла фея, зачарувавша принцесу, зовсім не зла, навіть навпаки. Підлий вчинок короля змусив її піти на це, але любов до маленької дівчинки перетворила її знову в добру Фею. Дитячий аніматор в образі героїні фільму «Маліфісента» стане довгоочікуваною гостей на дитячому святі. Ця дивовижна фея відкриє для дівчаток і хлопчиків світ чарівництва і казкових істот. З аніматором Малефісента свято для дітей в дитячому садку, в школі, у вас вдома, в кафе або в ресторані наповнитися сміхом і радістю!

Аніматор Малефісента на День народження дитини

Ви не знайдете кращих професіоналів дитячої анімації у всьому Києві і Київській області! На дитячому святі будуть панувати радість і веселощі. Аніматора в образі феї Малефісенти краще замовити на День народження дитини шкільного віку, тоді всі гості свята прекрасно проведуть час. Ми з великою радістю готові запропонувати вам великий вибір цікавих варіантів проведення свят і дитячого Дня народження з Аніматором Малефісента. Для кожного свого клієнта ми створюємо свою програму, наповнену оригінальними фішечками. Образ Малефісенти сам по собі досить оригінальний, і ми підібрали програму відповідно нього. Інтрига на початку програми, цікавий розвиток вечора, захоплюючі пригоди, загадки і чарівництво - все пройде якнайкраще! Діти люблять неординарні сценарії і завжди з великим задоволенням беруть участь у них. Разом з Малефісентою на День народження дитини може прийти аніматор принцеса Аврора. Разом вони складають цікавий тандем і організують дитяче свято з великою кількістю учасників. Поспішайте порадувати своїх дітей, замовляйте професійну організацію дитячих свят у нас!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Малефісента на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр