Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Аніматор Wild Card (Козир) Фортнайт

Аніматор Wild Card (Козир) Фортнайт


Аніматор Wild Card (Козир) Фортнайт

Якщо ви хочете знайти найелегантнішого жителя гри Фортнайт, тоді вам до Wild Card (Козир), його ідеально білий фрак, чорні рукавички і класична краватка не залишать вас байдужими. Доповнює образ біла маска, прикрашена червоним ромбом, яка робить його повністю не проникним для суперників. Його елегантний костюм відповідає його елегантному стилю знищення ворогів, так що, він нагоді в бою вашої веселої компанії діточок. Але, вам наша порада - не сідайте з ним грати в карти!

Наближається день народження дитини і ви хочете зробити свято веселим і яскравим? Тоді вам потрібні аніматори Козир (Wild Card) Фортнайт, які зможуть пожвавити ваше свято і наповнити його цікавими іграми, конкурсами, змаганнями та привітаннями. Також, ви можете замовлення день народження в стилі квест.

Можете замовити від одного аніматора до цілої команди аніматорів і дитячі шоу. Якщо хочете зберегти тематику Фортнайт протягом усього дня народження, дитячі шоу може проводити артист в костюмі Козир (Wild Card), відповідному всій стилістиці свята Фортнатй.

Аніматор Козир (Wild Card) Фортнайт на день народження можна замовити в кафе, ресторан, дитячий сад, школу або на будинок.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Wild Card (Козир) Фортнайт : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр