Аніматори Мисливці за привидами на дитячому святі в Києві

Аніматори Мисливці за привидами на дитячому святі в Києві


Аніматори Мисливці за привидами на замовлення

Культовий фільм про привидів «Мисливці за привидами» діти просто обожнюють! Багато разів перезнімали цей фільм, поки не випустили най моторошно-веселий і моторошно-цікавий мультсеріал про пригоди легендарних «Мисливців за привидами». В основі дитячого мультика лежить історія чотирьох вчених з Нью-Йорка, які не тільки довели, що привиди існують, але і кинули їм виклик. Немає нічого страшнішого таємничих привидів і пригод відважних вчених - це ми точно знаємо! Так що поспішайте замовити аніматорів в образі героїв мультфільму «Мисливці за привидами»!

Запросити аніматорів Мисливці за привидами для дітей

Всі діти бояться привидів, але наші відважні і найкращі аніматори Мисливці за привидами не залишать дівчаток і хлопчиків в біді! Ми були на роботі, коли до нас надійшов терміновий виклик і аніматори для дітей Мисливці на привидів виїхали на місце. Аніматори додому, в дитячий сад, в школу, в кафе і в ресторан вже мчать! Ви чуєте їх фірмову сирену?! Аніматори на дитячий день народження дитини - це дуже весело! Квест програма з мисливцями на привидів насичена і яскрава, дітям також сподобаються вечірки і дитячі дискотеки в стилі «Мисливці за привидами». Яку б програму ви не вибрали для дітей з аніматорами на свято, весело буде всім!

Наші класні, фірмові розваги в стилі «Мисливців за привидами» не залишать нікого байдужими!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Мисливці за привидами на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр