Аніматор Агент 007 на дитячий День народження в Києві

Аніматор Агент 007 на дитячий День народження в Києві


Агент 007 і шпигуни - з телевізора в життя

Навіть діти мріють стати суперагентами! Так їм хочеться відчути себе сильними, спритними, взяти участь в погоні, постріляти в «поганих хлопців», врятувати своїх друзів. Шпигунські історії сьогодні популярні, як ніколи! Ми можемо запропонувати вам прекрасне рішення на дитяче свято або День народження дитини - програму з аніматором-агентом 007. Ви відкриєте двері, і тут же вся ваша сім'я опиниться в самому центрі шпигунської історії! Не варто боятися і перейматися, адже наш кращий аніматор - це справжній професіонал своєї справи. Він - відомий агент 007, кращий шпигун в світі !!! На святі для дітей в Києві та Київській області він опинився не випадково. Злий доктор Зло знову готується захопити світ, і тільки ваші хлопці можуть допомогти суперагентові.

Аніматор в образі Агента 007 і шпигунська історія

Дитячий день народження кожному з батьків для своєї дитини хочеться провести по-особливому. Шпигунська історія з Агентом 007 на дитяче свято урізноманітнює стандартний, уже сформований сценарій проведення і залишить масу позитивних вражень! Такий захід запам'ятається надовго! Агент 007 у виконанні кращого аніматора вийде стильним, веселим, відважним, екстравагантним. Захоплюючий дух сюжет свята нікого не залишить байдужим. Найпопулярніший шпигун всіх часів, Джеймс Бонд - Агент 007 відправиться разом з дітьми в захоплюючу супер-подорож. З аніматором Агентом 007 можна обрати кілька сценаріїв, кожен з яких розрахований на певний вік дітей і певну тематику. Дівчата і хлопчики відчують себе справжніми супергероями, агентами, адже їм доведеться розкрити злочин і розгадати безліч загадок. Загадкові події, таємні шифри, таємні притулки - все це допоможе дитячому аніматору організувати чудове свято! Тематика свята підтримується красивими костюмами, цікавим реквізитом, декором приміщення. Разом з аніматором діти проведуть найкращий День народження!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, Квестманія може розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Агент 007 на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр