Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Головна Резиденція Святого Миколая

Головна Резиденція Святого Миколая


"Головна Резиденція Святого Миколая", котра має свій осідок у козацькому селищі "Мамаєва Слобода", працюватиме з 6 грудня до 27 грудня 2020 року.

 

Попередньо домовитись про відвідування Резиденції Миколая, замовити екскурсію, майстер-клас або придбати печатний медовий пряник "Миколайчик" - просто зателефонуйте: 068-223-18-57; 044-361-98-48; 099 47 84 130.

Або надсилайте запит – svyato.sloboda2019@gmail.com; mamayevasloboda@gmail.com, karina.mamayeva.sloboda@gmail.com


Всі дітки, які бажають звернутись до Святого Миколая, можуть написати йому листа на адресу:

"Головна Резиденція Святого Миколая" в Україні

Козацьке селище "Мамаєва Слобода"

вул. Михайла Донця, 2

м. Київ

03061


Сучасне українське козацтво дванадцять років тому – в 2009 році – запропонувало українській громаді новий еталон свята Миколая. Наш український Святий Миколай має всі ознаки українця, бо ж одягнений у священичі ризи та у підбитий бобровим хутром шляхетський кунтуш. На голові має гетьманську шапку. Але крім зовнішніх ознак він ще добра, щира, привітна людина, котра, на відміну від його англо-саксонських та російських аналогів (Санта Клаус, Дєд Мороз), не махає крючковатою палицею (посохом), йдучи по лісу, а цілком у цивілізованій гостинній атмосфері традиційної Наддніпрянської хати, оздобленої рушниками, божниками та іншим хатнім начинням, виконує на старосвітській лірі канти 17–18 століття. Разом із дітьми, аби ті не були лінивими чистоплюями, випікає в печі справжні печатні пряники – медівники, або ж, як їх всі називають, "Миколайчики". Наш український Миколай - направду духовна особа, бо ж привчає дітей бути мудрими, добрими, співчутливими.

Дуже важливим є й те, що його добрі, гарні справи та починання були "взяті під охорону" та пильний нагляд українских козаків, адже "добро має бути з кулаками". Воїн-козак завжди був носієм всього правдиво українського, цебто лицарського.

Сподіваємось, що цей новий підхід, а насправді повернення до дідівських традицій святкування дня Святого Миколая, здобуде підтримку на всіх теренах козацької України від синього Дону й до Карпатських гір.


Вік

3+


Телефон

+380 (68) 223 18 57
+380 (44) 361 98 48
+380 (99) 47 84 130


Посилання


Адреса

Київ
вул. Михайла Донця, 2А, Солом'янський район