Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Вистава "Де знайти ялинку?"Всі батьки хочуть для дітей найкращого, а в новорічні свята особливо хочеться додати в життя малечі свята та очікування дива. Запрошуємо вас у театр Юного Глядача, де проходить вистава "Де знайти ялинку?", яка буде цікава для кожної дитини віком від 5 років.

Весела пригода для малюків – "Де знайти ялинку".

Приготуйтеся випустити фантазію на волю, адже театр юного глядача представляє захоплюючу виставу "Де знайти ялинку". У магічному засніженому лісі звірята готуються до найважливішої події – святкування Нового року. Проте, коли весь ліс замітає снігом, а ялинок ніде не видно, веселощі можуть піти на невизначений термін. Тому стає важливе питання для кожного звірятка – де ж знайти ялинку?

Історія про дружбу та чесність

В цій чарівній виставі діти зануряться у світ смішних пригод, де звірята вдаються до різних хитрощів у намаганні знайти ідеальну ялинку. Але чи можна обманути природу? Юні глядачі разом із своїми новими пухнастими друзями дізнаються, що справжнє рятівництво веселих свят полягає в чесності, правдивості та цінності дружби.

Яскрава, весела, та наповнена важливими життєвими уроками – ця вистава обіцяє стати чарівним відкриттям для вашої дитини та веселою розвагою для всієї родини. Не пропустіть цю унікальну можливість подарувати вашим дітям незабутні враження та цінні уроки в одному флаконі!

Квитки https://kiev.karabas.com/ua/de-znajti-yalinku-teatr-yunogo-glyadacha-20


Вік

4+


Вартість

квиток: 250 грн


Телефон

+380 (44) 253 62 19
+380 (68) 288 59 33
+380 (95) 87 88 975


Посилання


Адреса

Київ
вул. Липська, 15/17

Як дістатися?

м. Арсенальна або м. Хрещатик (вихід на вул. Інститутську).