Дитячий садочок "Release Baby Club"

Дитячий садочок "Release Baby Club"


Дитячий садочок приймає діток у групи 2-4 та 4-6 років на повний та неповний робочий день (перша або друга половина дня).

Ваша дитина отримує повноцінне збалансоване харчування, цікаву прогулянку та денний відпочинок, а також любов та увагу нашіх вихователів.

Садочок працює цілий рік (також у серпні).

Невеличкі групи дітей (до 15 діток) - це ожливість краще порозумітися дітям, навчитися спілкуватися та дружити. Кожну групу супроводжує два вихователя одночасно.

Підготовка до школи (НУШ) включає в себе не тільки основні заняття з розвитку мовлення, математики, логіки, письма тощо, а також психологічну підготовку дитини та знайомить її з різноманітними аспектами шкільного життя. 

Всі гуртки та заняття, на які б ви бажали водити свою дитину ввечері після садочка, вже є, та вона відвідує їх протягом дня, а ви увечері отримуєте задоволену дитину.

Різномовні дітки в садочку не почуваються відокремленими від соціуму, вони також грають та спілкуються з іншими дітьми. Вихователі мають до них свій підхід і вони з задоволенням розвиваються серед однолітків.

У садочку викладаються іноземні мови, в т.ч. професійними мовними носіями. Діти грають та знайомляться з мовами, щоб вільно спілкуватись в майбутньому та за кордоном.

Діти іздять на екскурсії по всьому місту.

Протягом дня діти мають різні захоплюючі та творчі активності в рамках навчального процесу, щоб розуміти, як влаштований цей світ:

  • рухливі (ігри, танці, театральна студія)
  • навчальні (заняття з Lego, шахи, експериментування)
  • творчі (художня студія, гончарство)
  • розвиток життєвих навичок (кулінарія, заняття з етикету, ораторське мистецтво, підготовка до школи тощо)
  • музика та вокал

Навчання проходить за унікальною в Україні системою виховання лідерських якостей у дітей.

Протягом рокуДитячий садочок проводить сезонні свята для дітей та надзвичайне новорічне свято з подарунками.

Діти проходять м’яку адаптацію завдяки доброзичливій атмосфері та досвіду чудових вихователів.

Для ознайомлення дитини з садочком пропонується тестовий період – провести в садочку першу половину дня разом з іншими дітками.

А ще батьки кажуть, що в Садочку чудова аура.


Контакти

+380 (67) 408 04 88
rbabyclub@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3/5

Як дістатися?

М.Крещатик. Вгору від Бесарабського ринку і по головній дорозі наліво. В кінці будинку (зліва) поверніть під відкритий шлагбаум у двір. Вхід через Release Education. Пішки 4 хвилини.