Приватний дитячий садочок “Baby Club Bessarabka”Дитячий садок Baby Club - безпечний  простір для вашої дитини. 

Садочок приймає діток від 2 років у групи повного (8:30 - 19:00) та неповного дня (8:30-14:00 / 14:00-19:00) 

В дитячому садку 5-ти разове харчування. Їжу готує сертифікований кейтеринг, раціон харчування підготовлено спеціально для дітей дошкільного віку, а також є можливість обрати індивідуальне меню.

У садочку діє 2 групи де у кожній може бути до 10 діток. Програми навчання створені за професійними методиками для кожної вікової категорії. 

Молодша група (від 1,6 до 3 років)

На заняттях дітки вивчають: вимовляння, абетка, цифри, розвиток до кольорів, тварин, прикладні вправи для розвитку дрібної моторики, англійська мова, baby-гімнастика, танці, малювання, розвиток навичок самообслуговування.   

Старша група (від 4 до 6 років)

Дітки цієї вікової категорії в нашому садочку починають стрімку підготовку до нової української школи: англійська мова, фізичні вправи, танці, малювання в форматі арт-терапії, розвиток самообслуговування, вправи на дрібну моторику, театральні постановки тощо.

У разі необхідності додаткового розвитку дитини в садок запрошуються профільні спеціалісти та вихователі. Це можуть бути психологи, логопеди, реабілітологи, все залежить від вашого запиту.  

Додатково для розвитку талантів дитини можливо підібрати індивідуальні заняття по напрямках: танці всіх видів, вокал, музичне мистецтво та шахи. 

В будинку садочка є бомбосховище, з запасом питної води, їжі та теплих речей. 

З нетерпінням чекаємо вас у Baby Club  
Бережіть себе, а про ваших діток попіклуємось ми.


Контакти

+380 (67) 808 04 88
babyclubbessarabka@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3/5

Як дістатися?

м. Хрещатик. Вгору від Бесарабського ринку і по головній дорозі наліво. В кінці будинку (зліва) поверніть під відкритий шлагбаум у двір. Вхід через Release Education. Пішки 4 хвилини.