Набір до англомовних груп у дитячий садок "Release Baby Club" розпочато!

Набір до англомовних груп у дитячий садок "Release Baby Club" розпочато!


З 1 серпня Дитячий садок Release Baby Club поводить набір дітей у старшу і молодшу англомовні групи, які починають свою роботу вже з 1 вересня.

У кожній групі одночасно працюють 2 англомовних вихователя і навчання ведеться англійською мовою. 


Англомовна група в Дитячому садочку складається з англомовних діток і тих, хто бажає зануритися в англомовне середовище вчасно.

У віці близько двох років дитина починає активно поглинати інформацію про навколишній світ. Всі знання та навички ніби-то «липнуть» до дитини та засвоюються глибоко і грунтовно, тому дуже важливо правильно обрати середовище, в якому буде розвиватися ваша дитина.

У Дитячому садку Реліз Бебі Клаб на Печерську ми продумали кожну хвилину часу активностей та відпочинку вашого малюка. З ним займаються досвідчені викладачі - носії мови. Ваша дитина буде говорити англійською як другою рідною мовою, а не вивчати її як іноземну через перепони.

Перед вступом до групи проводиться тестування.

Також є групи, де вихователі говорять українською або російською мовами.

«Тут живе щасливе дитинство!» – так говорять батьки наших діточок про дитячий садок «Реліз Бебі Клаб».


Дитячий садочок приймає діток від 2 до 6 років на повний день з 8.30 до 19.00 5 разів на тиждень.

Невеличкі групи дітей (10-12 дітей) з однакового середовища - це допомагає їм краще порозумітися та навчитися спілкуватися та дружити. Кожну групу супроводжує два вихователя одночасно.

Ваша дитина отримує повноцінне 5-разове збалансоване харчування (можна обрати також безлактозне, безглютенове та вегетаріанське), має денний відпочинок та різноманітні гуртки та активності, які ведуть професійні педагоги: малювання та гончарство, танці та спів, айкідо та гімнастику, заняття з ЛФК та з логопедом, англійська та вивчення світу тощо. Всі гуртки та заняття, на які б ви бажали водити свою дитину ввечері після садочка, вже є у нас, та ваша дитина відвідує їх протягом дня. 

Різномовні дітки в садочку не почуваються відокремленими від соціуму, вони також грають та спілкуються з іншими дітьми. Вихователі мають до них свій підхід і вони з задоволенням розвиваються серед однолітків. Крім того в садочку викладаються іноземні мови, в т.ч. професійними мовними носіями. Діти грають та одночасно знайомляться з мовами, щоб вільно спілкуватись в майбутньому та за кордоном.

Протягом дня діти мають різні захоплюючі та творчі активності в рамках навчального процесу, щоб розуміти, як влаштований цей світ: 

  • рухливі (ігри, зарядка та профілактика плоскостопості, танці, Айкідо, музичні заняття, анімаційні та святкові програми)
  • підготовка до школи (математика, логіка, читання)
  • навчальні (сенсорний розвиток, заняття з Lego, експериментування, творча та проектна діяльність)
  • творчі (художня студія, гончарство)
  • розвиток життєвих навичок (кулінарія, заняття з етикету, цікаві прогулянки та екскурсії, вміння спілкуватися та допомагати, дружити)
  • музика та вокал
  • казкотерапія та корекція поведінки (на запит батьків)

Навчання в Реліз Бебі Клаб проходить за унікальною в Україні системою виховання лідерських якостей у дітей та за Англійською програмою навчання іноземній мові.

Протягом року Дитячий садочок проводить сезонні свята для дітей, дні народження та сюрпризи з аніматорами, а взимку - надзвичайне новорічне свято для дітей та дорослих.

Діти проходять м’яку адаптацію завдяки доброзичливій атмосфері та досвіду чудових вихователів.

Турбота та наближення до сімейної атмосфери – це основні принципи роботи нашого садочка Release Baby Club на Печерську.


Для ознайомлення дитини з садочком пропонується тестовий період – провести в садочку першу половину дня разом з іншими дітками.

Записуйтесь на співбесіду та екскурсію за телефоном або в месенджері: +380674080488 – ми вам зателефонуємо.


Ми впевнені, що станемо улюбленим Дитячим садочком для Вашої родини.

З повагою, Release Baby Club на Печерську.


Коли

10 Серпня - 30 Вересня, час: 08:30-19:00.


Вік

2–6


Телефон

+380 (67) 408 04 88


Посилання


Адреса

Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3/5

Як дістатися?

М.Крещатик. Вгору від Бесарабського ринку і по головній дорозі наліво. В кінці будинку (зліва) поверніть під відкритий шлагбаум у двір. Вхід через Release Education. Пішки 4 хвилини.